Temat: Szukam kogoś, kto zna się na podłogach.

Mam pilną potrzebę znalezienia kogoś zajmującego się profesjonalnie podłogami, jakiegoś dobrego parkieciarza w Katowicach. Czy znacie jakieś namiary na dobrą firmę, z którą mogłabym się dogadać? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam wszystkich.

2

Odp: Szukam kogoś, kto zna się na podłogach.

Cześć, witam, chyba mógłbym pomóc, poproszę tylko o kontakt na pirwate wink bo nie chcę tutaj zaśmiecać forum tysiącem danych teleadresowych do różnych przedsiębiorstw, bo mam sporo różnych namiarów. Polecam się jakby co. smile

3

Ok., chętnie skorzystam, zaraz napiszę.. a swoją drogą macie jakieś porady dla osoby, która pierwszy raz zabiera się za robienie podłogi w domu? Na co zwracać uwagę, co jest ważne, jeśli chodzi o kładzenie parkietu? Jakie materiały są jeszcze potrzebne? Bo ja tak naprawdę nic a nic nie wiem, ratujcie. smile

4

Myślę, że najważniejsze byłoby zakupienie odpowiedniej jakości parkietu – co chcesz położyć, jaki rodzaj drewna? Bo są bardzo różne, o zróżnicowanej trwałości, warto dobrze zapłacić za coś naprawdę niezłej klasy.

5

Szczerze mówiąc myślałam o jakiś deskach podłogowych, ale nad rodzajem drewna jeszcze się nie zastanawiałam, może ktoś mi coś doradzi?

6

Według mnie najbardziej trwałym, najlepszym rodzajem drewna jest dąb, to super materiał, a do tego ładnie wygląda na małych i dużych powierzchniach, naprawdę jest wart swej ceny.

7

Mam to samo zdanie, dąb, choć słyszałem o ludziach, którzy kładli na podłogi dużo gorsze drewno i też byli jakoś zadowoleni. W sumie ważny jest też fachowiec – dobrze by było, żeby to był ktoś, kto zna się na rzeczy, żeby nie zepsuł materiałów.

8

No właśnei o kimś bardzo solidnym myślałam.. dlatego pojawiłam się ze swoimi pytaniami tutaj.

9

Cześć, niedawno miałam katastroficzną przygode z panelami, zalało mi całą kuchnię i przedpokój.. co mogę z tym zrobić!!?

10

Fajna sytuacja.. nie da się wysuszyć?

11

Mąż twierdzi, że trzeba wywalić sad..

12

Czasami to najlepsze wyjście, żeby nie załatwić sobie pleśni w chacie. hmm Może niech wam jakiś fachowiec obejrzy jeszcze podłogi? Nie zazdroszczę sytuacji..