1

Temat: Jaki sklep z pendrivami na zamówienie polecacie?

Szukam sklepu w którym mógłbym zamówić pendrive o dowolnym kształcie. Potrzebne mi będzie około 50 sztuk, ale jesli są jakieś limity zamówienia to mogę wziąć więcej. Proszę o szybkie odpowiedzi i pozdrawiam bardzo serdecznie.

2

Odp: Jaki sklep z pendrivami na zamówienie polecacie?

Wiesz co zamawiałem ostatnio pendrive z napisami reklamowymi w niedrogim sklepie który chyba miał w swojej ofercie to czego szukasz: pendrive-usb.com. Polecam bo urządzenia są bardzo dobrej jakości, asortyment szeroki i szybka wysyłka. Jak już coś wybierzesz to daj znać jak idą sprawy bo chyba też się zdecyduję kolejnym razem.

3

Zamawiałam tam taką pamięć USB pokrytą skórą i jestem bardzo zadowolona z wykonania. Jest dokładnie taki jak chciałam. Jeśli ktoś ma skórzaną obudowę w telefonie które ostatnio są bardzo modne i fajnie leżą w dłoni to identyczny pendrive jest obiowiazkiem. Jeśli choszi o prezenty dla najlepszych klientów to również myslę że się dobrze sprawdzą bo są eleganckie i wyglądają na wyjątkowe, drogie.

4

bardzo dziękuję za zainteresowanie tematem. Skórzane obudowy również bardzo mi się podobają, są tematyczne i jak to ujęlas eleganckie. Jak dokłądnie wszystko zaplanuje to moze kilka zamówie smile