Temat: Który podnośnik jest lepszy?

Witajcie. Szukamy z mężem podnośnika dla niepełnosprawnej osoby. Za kilka tygodni przeniesie się do nas teść, który pod wpływem wypadku samochodowego (z resztą na własne życzenie) już nigdy nie będzie poruszał się o własnych siłach. Szukamy sprzętów, które mogłyby pomóc w jego transportowaniu w domu. Chodzi o sprzęt taki, który pomógłby mu w łazience. Zastanawiamy się nad podnośnikami, ale jest tyle modeli, że w zasadzie ciężko jest wybrać coś odpowiedniego. Jeśli nie jest to problem dla was podpowiedzcie cokolwiek. Pozdrowienia dla was

2

Odp: Który podnośnik jest lepszy?

Cześć. Podnośnik podnośnikowi nie równy. Ja bym wybrał taki mocowany na ścianie jeśli chodzi o łazienkę. Będzie wygodniejszy w użytkowaniu, myślę, że dla ojca także. Montaż w zasadzie nie jest wymagający. Myślę, że każdy facet pełnosprawny sobie z tym poradzi. Sam sprzęt ma udźwig dośc spory, także jeśli tatko jest duży facet z pewnością nie będzie problemów z jego transportowaniem.

3

Hejka. My także skorzystaliśmy z podnośnika. Zamontowaliśmy go w przedpokoju, bo mamy dość nietypową konstrukcję domu, gdzie do pokoju salonowego, trzeba zejść po trzech schodkach. Tutaj są dobre modele podnośników meva-podnosniki.pl/. Jeśli chodzi o cenę to tez one nie wypadają najgorzej moim skromnym zdaniem. Myślę, że taki sprzęt może pomóc w łazience. Chociaż zapewne są tylko modele typowo kąpielowe. Powodzenia w pielęgnowaniu ojca.

4

Dzień dobry. Jak dla mnie najlepsze są podnośniki jezdne. Te montowane na ścianie sprawdzają się jak wiadomo w jednym punkcie. Jezdne można przemieszczać. No ale to tylko moje skromne zdanie. Pozdrowienia.