Temat: Architekt do dużej roboty.

Chciałbym znaleźć dobrego specjalistę do aranżacji wnętrz w małopolskim. Zajmuje się remontami i chciałbym wykonywać klientom wykończenia w oparciu o tego rodzaju wizualizacje. Robie tego dość sporo, wiec będę raczej hurtowym klientem.

2

Odp: Architekt do dużej roboty.

Tylko dobra firma wchodzi w grę. Marengo jest odpowiednie, bo robią roboty dla dużych i małych kontrahentów. Jak pojawisz się z gotową wizualizację, to na pewno klient będzie zachwycony.

3

Tak zgadza się, projektują mieszkania w Krakowie i okolicach. Są znani z dokładności. Jak polecisz ich usługi klientom, to Ci na pewno będą zadowoleni. Tobie też się będzie dobrze pracowało, bo to projekty kompleksowe, które zakładają ie tylko pokazanie jak wszystko będzie wyglądało, ale też i uwzględniają ilości materiałów i koszty.

4

Z dobrym architektem wnętrz w Krakowie możesz zdecydowanie więcej. Też taka zacząłem współpracować z klientami i to właśnie z tą firmą. Wiem, że mogę liczyc na ciekawe projekty. To dlatego lubie swoja prace, bo tak naprawde to nigdy nie wiadomo na co trafisz kolejnego dnia.

5

Dokładnie…