Temat: części zamienne do maszyn budowlanych

Witajcie użytkownicy tego forum wink Mój tata działa w branży budowlanej od lat i powoli staram się dołączyć do niego w tym fachu. Ale nie jako pracownik a bardziej menadżer, który dba o sprzęt, hr, marketing itp. Nie mam takiej smykałki i fachu w ręku jak on. Ale mniejsza z tym, szukam firmy do której mógłbym się zgłosić i nawiązać dlugą współpracę, w kwestii zakupu części zamiennych do maszyn budowlanych. Czy znacie takie firmy i możecie coś na ich temat powiedzieć itp.?

2

Odp: części zamienne do maszyn budowlanych

No ja Ci polecam zapoznać się z ofertą firmy glimat.pl bo mają tam mnóstwo sprzętów i praktycznie wszystko co Ci potrzebne do pracy w branży budowlanej to kupisz u nich. My z chłopakami też działamy na zleceniach i jak coś potrzebujemy to od razu zamawiamy od nich i jeszcze nigdy nas nie zawiedli.

3

A czy mają w swojej dyspozycji części zamienne? Bo to głównie na nich mi zależy.

4

Tak trudno wejść na tę stronkę co dałem? Masz: glimat.pl/czesci-zamienne-do-maszyn-budowlanych , tutaj masz bezpośredni link do ich części zamiennych. Nie dość, że możesz wszystko tam podglądnąć to jeszcze jak się skontaktujesz z firmą to ona Cię profesjonalnie poinformuje co i jak. Mmam nadzieje, ze teraz już chyba reszte ogarniesz

5

No i gitara wink taką firmę właśnie szukałem! Fantastycznie, dzięki piękne drogi kolego wink Bardzo mi pomogłeś!