Temat: Jak długo trzeba zostać w szpitalu.

Chciałam zapytać, jak długo trzeba zostać w szpitalu, jeśli decyduję się na operację plastyczną. W grę wchodzi zabieg prostowania uszu, więc to raczej nic skomplikowanego. A czas ma dla mnie due znaczenie.

2

Odp: Jak długo trzeba zostać w szpitalu.

Jakby to powiedział lekarz, to zajmie tyle czasu ile musi. Nie ma określonych granic pobytu w szpitalu, to zawsze sprawa mocno indywidualna. Może to być jeden dzień, a może to być kilka dni. Wszystko zależy od Ciebie. Nawet, przy tak pozornie prostej operacji, jaką jest zabieg korygowania małżowin usznych. My ci tu możemy co najwyżej z fusów powróżyć wink

3

Ja po powiększeniu piersi w Szczecinie leżałam chyba sześć dni. Po tym czasie poszłam do domu i pojawiałam się jeszcze Nakliku kontrolach. Troche bolalo, ale było warto.

4

Ja bym sobie nie powiększył smile

5

Ja korzystałam z liposukcji w Szczecinie i też to było kilka dni. Ale sama rekonwalescencja trwa o wiele dłużej. To bardzo poważne zabiegi, które mają swoje wymagania, jeśli chodzi o organizm.

6

Dokładnie.

7

Decydując się na operację piersi czy innych elementow trzeba się liczyć z tym, że zaraz nie pójdzie się na plażę czy basen. To chyba dość logiczne. Ryzyko powikłań jest zbyt duze, żeby tak od razu szaleć.