Temat: Gdzie można wypożyczyć widlaka?

Witam. Szukam możliwości aby móc wypożyczyć gdzieś wózek widłowy. W sumie to jestem zdesperowany, ale nic innego mi nie pozostało. Chciałbym na niedługi okres czasu wypożyczyć wózek widłowy i tak się zastanawiam na jakich zasadach to wszystko działa. Jeśli kiedykolwiek mieliście z czymś takim styczność proszę podzielcie się waszymi doświadczeniami. Pozdrowienia dla was

2

Odp: Gdzie można wypożyczyć widlaka?

Cześć. Wynjem to wynajem nie ma co się nad tym za bardzo zastanawiać. Jeśli potrzebujesz wózek widłowy do małego marketu to najlepsze są takie do 2,5 t udźwigu. Wózki widłowe w takich firmach wynajmujących muszą być nieawaryjne, dlatego nie bój się nie mogą ci zepsutego wypożyczyć. Oni zresztą muszą to chyb też serwisować. Nie jestem pewna ile takie kosztują, ale myślę, że nie będzie to jakoś nadmierna cena. To tak jakbyś na dany okres zatrudnił dodatkowego pracownika wink

3

Dzień dobry. Koleżanka ma sporo racji, to tak jakbyś zatrudnił dodatkowa osobę na okres powiedzmy próbny. Też musisz się liczyć z tym, że tą stówkę, dwie zapłacisz za sprzęt. Zresztą ceny są różne, tak jak różne są oferty. Musisz trochę poszperać w sieci może trafi ci się dobra wypożyczalnia wózków widłowych Częstochowa od tej lokalizacji ja bym zaczął szukać wink Mieszkam niedaleko i wiem, że w tym mieście jest dosłownie wszystko.

Hejka. Ludzie, nie rozumiem zbytnio waszego problemu. O co chodzi? Przecież banery reklamowe są wszędzie, to raczej idzie znaleźć. Jeśli nie idzie, to myślę, że w tym serwisie pomogą rozwiać wątpliwości wozkiczestochowa.pl. Jak dla mnie firma jest ok. mają dobre ceny. Najważniejsze w tym wszystkim to trafić na dobry sprzęt, a nie na cenę. Stare widlaki na ogół się nie sprawdzają.