Temat: Namiot czy pensjonat?

Co według was jest lepsze do wypoczynku nad morzem – namiot czy pokój w pensjonacie? Zapraszam do dyskutowania.

2

Odp: Namiot czy pensjonat?

Namiot ma swój urok, to prawda ale ja preferuję jednak pokoje. Potrzebuję mieć własną lazienkę do której nie trzeba biegac po szyszkach, tym bardziej że obie opcje kosztują porównywalnie, a noclegi pod Karwią wychodzą nawet taniej niż najtańsze pole namiotowe. Pozdrawiam.

3

Zwykle jeżdżę na tanie kwatery w Jastrzębiej Górze bo jest to jedno z najtańszych miasteczek nad morzem gdzie jest dużo atrakcji ale z chęcią bym coś zmienił i dowiedział się więcej na temat tego taniego noclegu pod Karwią bo również cenię sobie własną łazienkę i dobry standard. Odpisz szybko jeśli możesz.

4

Wkleję link do stronki: dworek-sulicice.pl. Ten pensjonat jest położony w mniej wiecej takiej samej odległości do Jastrzębiej, Karwi i Władka, wiec lokalizacja jest super, można codziennie jeździć gdzieś indziej.  Ja z kolei najbardziej lubię wypoczywać we Władysławowie bo te uliczki pełne straganów, dobre jedzenie i atrakcje na każdym kroku kojarzą mi się z dzieciństwem kiedy jeździłam z rodziacami i tata kupował mi wszystko co chciałam tongue