Temat: Jak napisać wniosek o dotację na pracownika?

Cześć! Chciałabym zatrudnić nowego pracownika ale niestety obawiam się że przez to stracę płynność na pewien okres. Zanim się wdroży i wszystkiego nauczy minie zapewne z pół roku a do tego czasu może być róznie. Nie chcę niepotrzebnie ryzykować a dowiedziałam się od znajomych że mogę starać się o dofinansowanie, czy wiecie jak to zrobić?

2

Odp: Jak napisać wniosek o dotację na pracownika?

Żeby mieć gwarancje ze wniosek neibedzie odrzucony i dostaniesz taka kwote jakiej oczekujesz to skorzystaj z pomocy profesjonalnej formy jak np BIZO. Tu masz link gdybyś nie mogła znaleźc strony - bizo.com.pl/. Nie powiem ci dokładnie czy łapiesz się na jakis projekt i jak taki wniosek napisać bo się na tym nie znam. Wolę polegać na profesjonalistach którzy mają to wszystko w jednym palcu i załatwiają mi wsparcie od wielu lat.

3

Odp: Jak napisać wniosek o dotację na pracownika?

Witam. Napisanie profesjonalnego wniosku o dotacje nie należy do najprostszych czynności. Próbowałem na początku sam się tym zająć ale dostawałem same odmowy wiec znalazlemfirme która zajmuje sie tym za mnie. Polecam kazdemu bo opróćz wygody jest tak jak pisze kolega - profesjonalizm i dokładność. Bruksela ma hopla na tym punkcie wiec nie ma sensu porywać się na nich samemu smile