Temat: makijażystka na ślub

dzień dobry, przygotowuje się do slubu i szukam makijażystki ale takiej z prawdziwego zdarzenia. Możecie mi kogoś polecić?

2

Odp: makijażystka na ślub

Wykonywaniem mojego makijażu ślubnego zajmowała się pani Anna Rumińska, która prowadzi Make – up Studio. Myśle że nie mogłam wybrać lepiej. Profesjonalistka, a makijaż wykonany bajecznie. W trakcie wesela pomimo tańców, upalnej pogody nic nie musiałam poprawiać. Wszystko do siebie idealnie pasowało – makijaż, suknia, dodatki. A jeszcze perfekcyjnie skryła mankament mojej urody, uwydatniając inne walory. Współpraca o jakiej można tylko marzyć – bez stresu i na luzie.

3

Mam podobnie wspomnienia ze współpracy z panią Anią. Wszystko było super – a nawet więcej: było idealnie. Na co dzień się nie maluję i obawiałam się rozmazania, że nie będzie mi makijaż pasował, że nie będę się w nim czuła, że coś będzie mi przeszkadzało. Jednak wszystko było super. Nie odczuwałam żadnego dyskomfortu w związku z tym że miałam nałożonych trochę kosmetyków :-)

4

A czy ta pani zajmuje się również przygotowaniem np. grupy hostess na event?

5

Słyszałam, że brała udział w jakiś projektach, ale nie wiem nic na pewno.

6

Ja korzystałam z jej usług organizując pokaz mody i nie miała z tym problemu – przyjmuje takie zlecenie. Od tamtej pory współpracuję z nią nieustannie, ponieważ uważam ją za najlepszą makijażystkę z jaką przyszło mi kiedykolwiek wspólpracowac. Żadnych problemów, zero spóźnień, wszystko dopięte na ostatni guzik, szczeółowy plan działania przygotowany odpowiednio wcześniej przed wydarzeniem – profesjonalistka i perfekcjonistka to mało żeby ją opisać.