Temat: Dostawa kwiatów i nie tylko z Warszawy

Witam. Szukam firmy, do której mógłbym się zgłosić i z którą bym mógł nawiązać dłuższą współpracę. Chodzi o usługę dostarczania kwiatów. Zależy mi na tym, by to była dobra i rzetelna firma w tym zakresie. Najlepiej, żeby mieli w swojej ofercie nie tylko kwiaty na dowóz itp. wink

2

Odp: Dostawa kwiatów i nie tylko z Warszawy

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej dostawie kwiatów z Warszawy, to myślę, że Ci mogę pomóc wink Korzystałem bardzo długo z usług tej firmy, do której dałem odnośnik. Bardzo sympatyczni i profesjonalni ludzie, nigdy mnie nie zawiedli.

3

Ja zamawiałem niedawno mnóstwo bukietów ślubnych w Warszawie i mogę polecić tę firmę, bo wywiązali się wręcz koncertowo z zamówienia i wszystkie bukiety bardzo ładne, moja ukochana była bardzo zadowolona wink

4

Tak się składa, że korzystałem z czegoś podobnego. Nie mogłem być obecny na pogrzebie i zamawiałem wieniec pogrzebowy do Warszawy, na pogrzeb mojej znajomej. Kurier wszystkiego dopilnował i dostarczyli bardzo kazały wieniec. Do tego, wszystko praktycznie miało miejsce z dnia na dzień, bez przygotowania, także firma szybko reaguje na zamówienia i zlecenia.