Temat: Jakie znacie rodzaje etykiet?

Siemandero. Pewnie się zastanawiacie, po co ja tu wbijam na forum. A sprawa jest bardzo prosta, bo chodzi mi o etykiety. Różne rodzaje. Robię taki mały research i jestem ciekawy, jakie w ogóle etykiety istniają na rynku, jakie mają przeznczanie i co z nimi dokładnie można robić. Takie badanko małe i ankieta jakby. Liczę tutaj na Waszą chętną pomoc big_smile

2

Odp: Jakie znacie rodzaje etykiet?

Hm. Etykiet jest sporo i nie wiem, o jakie Ci dokładnie chodzi, ale może jakoś Ci pomogę. Ja na przykład znam etykiety A4. A używam ich do oznaczania teczek takich z projektami, które są ogromne. W małe etykiety się nie chce bawić, bo ich potem nie widzę, a tak sobie naklejam taką wielką i po problemie, wszystko jasno napisane i czytelne.

3

To ja może o etykietkach do zabezpieczania powiem. One są świetne, jak nie chcesz, żeby ktoś w firmie Ci coś otworzył. Przyklejasz wtedy taką plombę, a jak ktoś ją zerwie to od razu zostaje ślad. I wtedy od razu widzisz, że było ruszane.

4

To może jeszcze coś, o czym mało osób wie, a może Ci się przyda. W tym linku swiatetykiet24.pl/Etykiety-do-oznaczania-kabli-Avery-Zweckform-110-x-49-mm-do-drukarek-laserowych-10-etykiet-a4.html masz takie specjalne etykiety do oznaczania kabli. Tak, takie też istnieją i są bardzo przydatne.