Temat: Transport w chłodni

Dzień dobry. Witajcie moi drodzy przyjaciele z forum. Potrzebuje przewieźć parę rzeczy, które wymagają być w chłodni. Czy taki transport jest w ogóle możliwy? I jak to konkretnie wygląda? Dużo to kosztuje? Zbieram sobie informacje, bo właśnie sprawa jest naprawdę poważna i nie mogę sobie tutaj pozwolić na żadne uchybienia w tej sprawie, bo inaczej te rzeczy będą tylko do wyrzucenia

2

Odp: Transport w chłodni

Cześć.Chyba wiem o co chodzi. Rzeczywiście jeśli chodzi o transport chłodnia jest czasami potrzebna, ale na szczęście da się ją załatwić. Ja takiego transportu używam do przewozu leków, które musza być cały czas w niskiej temperaturze Spokojnie damy sobie z tym radę, nie martw

3

Ale ja się nie martwię, tylko szukam jakiejś firmy, która mi to zrobi tongue Znasz jakąś? Skoro te leki tam często transportujesz to pewnie masz już jakąś swoją ulubioną firmę, która je wozi? Jak poratujesz jakimiś namiarami to będę wdzięczna bardzo.

4

A tak znam. Tutaj wejdź trustlogistics.pl/index-1.html to sobie zobaczysz z czego ja akurat korzystam. Powiem Ci, że firma jest całkiem dobra. No i jestem bardzo zadowolony z cen które oni oferują.