Temat: Nowoczesny sprzęt

Dobra reklama to wyłącznie taka która zasadza sie na interesującym projekcie. Ciężko o porządny projekt ponieważ każdy z przedstawionych projektów musi odznaczać się oryginalnością. Solidny projektant to taki, który potrafi stale zaskakiwać nowymi pomysłami. Aby ładnie wydrukować materiały reklamowe w sporej ilości, wymagany jest nowoczesny sprzęt. Z czym Wam sie moi drodzy kojarzy hasło: standy reklamowe? Ja uważam że przed siedzibą każdego zakładu powinna być usytuowana jakaś ciekawa reklama. Siedziba każdej firmy stanowi jej wizytówkę. Ja jestem zwolennikiem czegoś takiego jak druk wielkoformatowy. Nigdy nie miałem zbyt dużej cierpliwości do siedzenia nad czymś takim jak programy graficzne, na pewno nie mógłbym pracować w charakterze grafika.

2

Odp: Nowoczesny sprzęt

Według mnie to nie kłopot odnaleźć firmę, która zaprojektuje oraz wydrukuje nam artykuły reklamowe. Mam sklep z ciuchami. Nigdy nie narzekałam na brak kupców. Jednak uważam, że warto swoje przedsiębiorstwo reklamować. Od jakiegoś czasu pragnęłam mieć przepiękne plakaty promocyjne. Dlatego zaczęłam poszukiwania firmy w necie. Szybko znalazłam pewną witrynę sieciową która należała do drukarni Worldprint. Postanowiłam skorzystać z ich propozycji. Warto było, bo za pomocą ich zyskałam bardzo wysokiej jakości plakaty reklamowe po atrakcyjnej cenie. Byłam szczęśliwa. W życiu nie pomyślałabym, że takie małe plakaty mogą świetnie reklamować nasze sklepy. Jeżeli ktoś poszukuje profesjonalnej drukarni, która zaprojektuje oraz wydrukuje reklamę to powinien skorzystać z oferty Worldprint. Na pewno będziecie zachwyceni. Polecam gorąco!

3

Prosta sprawa odnaleźć spółkę, która robi oraz drukuje reklamy. Ja znalazłem. Mnóstwo razy sobie projektowałem banery itp. Kilka dni temu ktoś mi polecił pewną witrynę online , na której mógłbym odnaleźć wiele projektów reklam. Fajny pomysł. Któż to wie, może pewnego dnia skorzystam. Na obecną chwilę tego nie potrzebuję. Z tej przyczyny nic tu po mnie. To nie moja bajka. Musicie poradzić sobie sami, bo ja nie mam na to czasu. Wychodzę stąd. Powodzenia. Do widzenia!

4

Lubię mieć przy sobie eleganckie wizytówki. Mam też dużo innych powodów, żeby uważać że reklama w postaci drukowanej to super rzecz. Do projektowania niezbędne są określone zdolności. Ponadto nawet jeśli ma się ciekawe pomysły, nie wolno ich powielać. Wysoko wykwalifikowany spec od reklamy to osoba która doskonale wie jakiego rodzaju przekaz dobrze zadziała na konsumentów. Uważam że Worldprint to pierwszorzędna marka, ja od lat u nich składam zamówienia. Nie wiem co oni takiego robią że tak starannie drukują, chyba mają jakiś bardzo nowoczesny sprzęt.  Z czym Wam sie moi drodzy kojarzy pojęcie CTP Warszawa? Mnie sie to hasło kojarzy z tym usługodawcą. Worldprint robi bardzo fajne plakaty i ulotki. Oni zatrudniają grafików z wyobraźnią, same dobre rzeczy mogę powiedzieć o materiałach reklamowych jakie od nich dostaję.