Temat: Dobry psycholog i psychoterapeuta w Warszawie?

Witam wszystkich. Szukam dobrego psychologa i terapeutę z Warszawy. Akurat mam pewne.. problemy, które musze przerobić u lekarza. Nie chcę się specjalnie zagłębiać w szczegóły bo na to przyjdzie czas na terapii, ale chodzi o nerwicę.

2

Odp: Dobry psycholog i psychoterapeuta w Warszawie?

Jeśli chodzi o leczenie nerwic Warszawa jest naprawdę dobrym miejscem na rozpoczęcie terapii. Jest tam sporo bardzo dobrych specjalistów. Mogę szczególnie mocno polecić jednego z tamtejszych lekarzy. Możesz się do niego śmiało zgłosić.

3

no ja pamiętam, że w tym gabinecie akurat miała miejsce nasza terapia rodzinna Warszawa już zawsze będzie mi się z tym kojarzyła.. ale akurat ten psycholog mi bardzo mocno pomógł. Warto było tam jexdzić bo dzięki temu odbudowałem relacje z moim ojcem.

4

Jest jeden bardzo dobry psychoterapeuta Warszawa Bielany, tam ma swój gabinet. Pomógł mi chyba w najtrudniejszym momencie mojego życia. Także jak chcesz to możesz się śmiało do niego zgłosić.  Też miałam incydenty nerwicowe i depresyjne, na szczęście wcześnie tam trafiłam i się ich wyzbyłam. Jestem pewna, że Tobie też może pomóc..