Temat: Jakie polecacie opony?

Witajcie. Mam pewien kłopot wink otóż.. mam zamiar zmienić opony w moim samochodzie. Chodzi o Peugota 206, wysłużone autko ale całkiem sprawnie jeździ. Ogólnie to nie wiem na jakie opony patrzeć wink najchętniej bym też poczytała ogólnie o oponach, jakie firmy polecacie itp.. byłabym wdzięczna, bo chętnie się trochę rozeznam w temacie i do edukuję smile

2

Odp: Jakie polecacie opony?

Jeśli chodzi o opony sklep internetowy mogę polecić tylko jeden. Tam mają niesamowity wybór, super rozpisane wszystko i każdy, nawet początkujący kierowca będzie wiedział co i jak. Jak dalej będziesz miała problem to możesz się skontaktować z pracownikami firmy, coś od razu Ci doradzą.

3

Ja polecam opony od goodyear wink Tak się składa, że jeżdżę na nich już od wielu lat i wciąż jak dla mnie, to najlepsze opony ever wink fenomenalna przyczepność i bardzo bezpieczna jazda wink polecam Ci polować właśnie na takie opony wink

4

Ja z kolei od dawna polecam opony letnie bridgestone moim znajomym i najbliższym. Naprawdę jestem doświadczonym kierowcą i mnóstwo zjechałem kilometrów.. ale to właśnie na tych oponach mi się najprzyjemniej podróżowało.

5

Ja właśnie też się zastanawiam w jakie bezpieczne opony zainwestować.. może akurat ktoś mi faktycznie też by coś podpowiedział w tym sklepie internetowym co poleciliście wink w sumie zaryzykować zawsze można wink

6

Ja polecam przyczepne opony letnie dunlop, które wygrały mój osobisty ranking. Te opony o których wspominacie tez są świetne, ale to na tych przejechałem najwięcej kilometrów, bezwypadkowo wink Serdecznie polecam, szczególnie, że cenowo są jak najbardziej ok.