Temat: Fototapeta do pokoju dziecka

Cześć. Mój synek się robi coraz starszy i czas chyba na remont jego pokoju. Smoczki i misie na tapecie to już chyba nie jest dobry pomysł dla dziecka, które ma 12 lat tongue Czas to naprawić. Mówi, że jego kolega ma w pokoju fototapetę i też by coś takiego chciał u siebie. Dobry to pomysł do dziecięcego pokoju?

2

Odp: Fototapeta do pokoju dziecka

Cześć, jasne, że dobry. Kolorowe fototapety to jest świetny pomysł na tanie i pomysłowe wyposażenie pokoju. A jeszcze szczególnie jak mówisz, że to pokój dziecka, to możesz dla niego wybrać jakąś fototapetę z miejską uliczką i mu zrobić ogromną radość takim pokojem ciekawym. Może jak będziesz szukał, to przy okazji dla siebie tez coś znajdziesz tongue

3

No tak się właśnie składa, że znalazłem ciekawe fototapety mosty czarno białe zawsze mi się podobały, więc sobie taką chyba właśnie zamówię do mojego gabinetu. I dla dziecka jakąś. Dwa zakupy i dwie nowe przestrzenie za jednym razem. Lubię takie zakupy big_smile

4

Widzisz, ja ostatnio szukała fototapet, a skończyło się na tym, że kupiłam szkło do kuchni na ścianę i zrobiłam szybki remont swojej kuchni, którego wcale nie planowałam. Na szczęście okazało się, że naprawdę było warto big_smile