Temat: Nowa domena czy transfer?

Dzień dobry. Moi mili sprowadza mnie tutaj pewien problem. Serwerownia, z której usług teraz korzystałam po prostu mnie wystawiła i zostałam bez mojej witryny. Strona niedsotępna, klienci wkurzeni, a ja potrzebuję szybkiej interwencji, żeby bizensu nie stracić. Chcę wykonać transfer domen ale czy możecie mi powiedzieć, czy to się serio opłaca? I jak to dokładnie wygląda?

Odp: Nowa domena czy transfer?

Koleżanko, skoro wszystko Ci padło, to nie masz co pytać, czy to się opłaca, tylko wynająć serwer tanio i działać dalej. Bo inaczej to naprawdę padnie Ci już kompletnie wszystko i będziesz miała problem, a nowej witryny nie będzie sensu stawiac, bo wszyscy klienci do konkurencji Ci odejdą i się zdziwisz.

3

No tak, masz rację. Mam już na oku serwery www i z nich po prostu skorzystam, bo przecież już teraz mam wrażenie, że świat bez serwera stoi na głowie. A co będzie dalej to aż się boję myśleć. No ale nic, dzięki CI za Twoje ponaglenie, to przynajmniej się za to teraz wezmę bez żadnego ociągania się.

No i bardzo dobrze. Może CI się jeszcze przydać nowa domena wyszukiwarka Ci w tym na pewno pomoże, dlatego pamiętaj o tym koniecznie, bo CI to znacznie sprawę ułatwi