Temat: Włoskie marki

Mam pytanie do znawców tematu, czy znacie jakieś włoskie firmy, które produkują ciuchy na tak zwanym luzie. Szukam czegoś na taneczne treningi, bo tam też trzeba dobrze wyglądać, a do tego trzeba się dobrze czuć. Z góy dzięki za podpowiedzi.

2

Odp: Włoskie marki

Włochy to piękny kraj i pienke ubrania. Jest taka marka, która powstała właśnie inspirując się tańcem i modą młodzieżową to Danza Dimensione sklep online ma ją w swojej ofercie. Na pewno się sprawdzi w Twoim przypadku smile))

3

Luz na treningu to podstawa. Sam trenuje taniec i wiem, jak ważna jest swoboda ruchów. Ale czasami trzeba wyglądać bardziej artystycznie i elegnacko. Są też stylizacje, które mają przyciągać wzrok obserwatora. Do tego ostatnego na pewno warto użyć ubrań Takeshy Kurosawy, które są warte swojej ceny. Mnóstwo kolorów pomaga w osiągnięciu celu.

4

Ja tego całegoo tańca nie rozumiem, a jaki to ma związek z ubraniami to już całkiem dla mnie wielka tajemnica.

5

Jest w czym wybierać. Na mnie zawsze działa marka Elisabetta Franchi sklep, w którym kupuje ciuchy zawsze ma coś dla mnie smile)))