Temat: Czy znacie produkty tej firmy?

Manufaktura Andrzej Szczepański. Znalazłam w necie ich stronę, czy ktoś tam może coś kupował albo zamawiał?

Odp: Czy znacie produkty tej firmy?

Nie, ale popatrzyłem na te produkty na stronie i wygladają interesująco, chyba faktycznie solidnie wykonane

3

No właśnie mnie też głównie dlatego zainteresowały bo mam dość tej tandety którą teraz głównie wciskają w sklepach

4

Tak, tylko że pewnie mają niezłe ceny skoro to jakaś mniej znana firma, tacy zwykle mocno się cenią

5

Lepiej chyba zapłacić więcej i mieć produkt dobrej jakości niż chińską sklejkę prawda? smile

Jasne że tak. Zwłaszcza jak kogoś na to stać smile

7

nie przesadzajcie, chyba nie wiecie ile kosztuja dobre produkty metaloplastyki. Niedawno gadałam ze znajomą, która kupowała dziecięce łóżeczka stalowe dla swoich bliźniaków, koszt rzędu paru tysięcy

8

Haha, mnie na szczęście zainteresowały tylko wieszaki tej firmy, na pewno kwoty nie będą takie oszałamiające

Moim zdaniem wcale nie są oszałamiające, sam dobrej jakości materiał dużo kosztuje, a co jeśli to jest ręczna robota, przy ozdobnych rzeczach trzeba sporo posiedzieć, wiem coś o tym

10

Niby tak, ale wiadomo, że klienci zawsze chcieliby jak najtaniej smile

Tanio można znaleźć w wielu sklepach, ale sama wiesz, że często idzie to w parze z jakością… która jest sama wiesz jaka smile

12

Ehhhh wiem… trzeba więc płacić. W każdym razie szkoda, że nikt nie wie nic konkretnego o produktach tej firmy, ale chyba zaryzykuję, podobają mi się. Dzięki za rozmowę.