Temat: Gdzie kupić łagodne środki czystości?

Strasznie szybko uczulam się na różne detrgenty, dlatego szukam czegoś bardziej naturalnego. Mam nawet kilka ulubionych produktów, tylko jest kłopot z ich dostaniemw sklepach. Może ktoś z was ma adres jakiegoś skelpu, gdzie można kupić naturalne środki czystości?

2

Odp: Gdzie kupić łagodne środki czystości?

Sprawdzałaś w ekoAleja? To taki sklep internetowy ze zdrową żywnością, naturalnymi kosmetykami i artykułami higienicznymi. Tutaj masz adres do strony ze sprzedawanymi przez nich środkami czystości ekoaleja.eu/328--srodki-czystosci. Ewentualnie coś możesz znaleźć jeszcze na tej stronie ekoaleja.eu/346-do-zmywania). Ogólnie mają przystepne ceny i realizacja dostaw też jest wyjatkowo sprawna. Jak znajdziesz to, co Cię zainteresuje, możesz smiało u nich zamawiać.

3

Super, dzięki za wrzucenie linków. Zauważyłam, że mają też produkty bezglutenowe ekoaleja.eu/7-bezgluten-pku. Planuję przejść na dietę i zastnawiałam się właśnie nad odstawienim glutenu, jak myślcie jest w tym sens? Czy odstawienie glutenu naprawdę pomaga schudnąć?

4

Pomaga, bo gluten jest w większości typowych produktów i jak go odstawisz to masz mniejszy wybór rzeczy do jedzenia, dzięki czemu mniej jesz i dzięki temu chudniesz:)