Temat: Planuję zakup takich mebli, co myślicie?

Hej wszystkim, planuję na jednej takiej stronie kupić trochę mebli do hotelu który niedługo otwieram i chciałabym się wam zapytać, co o nich myślicie.. Czy według was są ładne? Czy jako potencjali klienci, goście mojego hotelu bylibyście z nich zadowoleni?

2

Odp: Planuję zakup takich mebli, co myślicie?

Cześć, chętnie bym ci pomogła i wypowiedziała się na temat tych mebli, ale nie bardzo wiem, jakich. Chyba zapomniałąś napisać, z jakiego sklepu chcesz je kupić czy adresu strony nie dodałąś.. wink

3

No faktycznie, ale ze mnie gapa. wink Już, piszę – te meble można obejrzeć w takiej firmie, na stronie – nie wiem, jak to dokładnie napisać.. ale chodzi mi o firmę SIGMA Meble. Jak wpiszesz to w wyszukiwarkę, to powinno ci pokazać link do strony z meblami. Tam w zakładce są do wyboru różne meble, hotelowe też.

4

A nie prościej byłoby wkleić link? Który od razu zaprowadziłby do tej twojej strony?

5

Pewnie, że byłoby prościej, ale coś mi dzisiaj mój komputer wariuje, nie mogę tego linku jakoś tutaj dodać..

6

Dobra, ja już sobie znalazłam, wiesz, fajne są, szczerze. Masz sporo do wybotu, parę klimatów, ale wszystkie z klasą i takim fasonem.. no wiesz, eleganckie, choć każde inne. Jako klientka twojego hotelu czułabym się dobrze wśród nich, w takim pokoju. Spoko, ja u ciebie będę mogła nocować. wink

7

Cześć, a gdzie ten hotel będzie?

8

Cześć, a byłabyś chętna do zanocowania? wink Spoko, już zapraszam, choć do uruchomienia placówki jeszcze sporo czasu minie.. ja tych mebli hotelowych we Wrocławiu potrzebuję, więc zapraszam do Wrocławia, jest piękny – i okolice też ma niczego sobie. Dolnośląskie jest ekstra. wink

9

Zwiedzanie hoteli we Rocku raczej mi nie grozi (mam w pobliżu rodzinę, u której mogę nocować), ale meble ładne, bo też obejrzałam. Podobają mi się szczególnie te ciemne, taki mocny brąz. Chciałabym takie w domu..

10

No to przecież możesz kupić, nie? Nigdzie nei jest napisane, że nie wolno kupować do domu takich sprzętów..

11

No właśnie, zawsze możesz sobie kupić takie meble do domu. Dzięki za rozmowę o moich sprawach, pomogliście mi. smile Pozdrawiam!