Temat: Samochód od znajomych czy z wypożyczalni?

Spać mi nie daje pewna sprawa ostatnio. Chodzi o to, że ja chce sobie wynająć na jakiś czas samochód. Mąż mówi, że nie mam tego, on pożyczy od jakiegoś znajomego, bo takie wypożyczenie to jest droga sprawa i nas na na to nie stać. A ja z kolei nie chce auta od znajomych pożyczać. Jakoś tak z wypożyczalni mi się wydaje jakoś bezpieczniej, no nie wiem. Co Wy na to?

2

Odp: Samochód od znajomych czy z wypożyczalni?

To wszystko zależy od tego jacy znajomi, jakie auto. Jaby to byli jacyś niepewni ludzie to nie ma co kombinować bo się można przejechać. A w Krakowie wypożyczalnia aut wygląda nawet całkiem spoko więc moim zdaniem całkiem bez obaw możesz się brać za wypożyczanie i zupełnie nic się nie stanie.

3

A ja powiem jeszcze więcej, bo w Krakowie wynajem na długi termin wygląda jeszcze lepiej niż gdziekolwiek indziej. Także gorąco polecam jeśli ktoś chce sobie o wiele dłużej takim samochodem pojeździć to bez problemu wynajmie i może jeździć

4

No właśnie. Jak chcesz mieć dobrą wypożyczalnię pod ręką, to wejdź na stronę osekrent.pl/ i tam sobie dokładnie popatrz, bo moim zdaniem wygląda to całkiem dobrze i są ogólnie fajnie warunki wynajmu