1

Temat: Jakie jedzenie na dowóz proponujecie?

Cześć! Przyznaję się bez bicia. Jak wracam z roboty do domu to najzwyczajniej nie chce mi się już gotować. Zresztą też średnio umiem i przepadam za swoją kuchnią. Do tej pory jadło się jakieś tam jogurty, czy coś, ale po całym dniu pracy myslę, że jednak przydałoby się coś konkretniejszego. Możecie jakąś restaurację polecić, która dowozi?

2

Odp: Jakie jedzenie na dowóz proponujecie?

Jest przecież tyle restauracji w naszym pięknym miescie, w których możesz zamówić jedzenie. Wszystko zależy od tego, co Cię najbardziej interesuje.

3

Niedrogie, smaczne i sycące. To chyba trzy najważniejsze dla mnie kryteria smile

4

Cześć! To wydaje mi się, że kuchnia włoska jest chyba taka, jakiej kolega oczekuje. Wiadomo, prym tutaj wiedzie pizza. Masz to szczęście, że jeśli chodzi o jedzenie na telefon Poznań ma ogromny wybór smile Kwestia tylko tego, jaka pizzeria przypadłaby Ci do gustu, bo doskonale wiem, że są różne smaki i coś, co dla mnie może być rarytasem, dla Ciebie może być niejadalne.

5

Ujmę to tak, raczej nie należę do wybrednych, choć oczywiście nie zjem wszystkiego tongue

6

To może poleciłabym w takim razie pizzerię Milenium Pizza. Ich wyroby są naprawde smaczne, ja sama, jak nie mam casu gotować, to zamawiam ich pizze dla rodziny. Przede wszystkim, co myślę, że jest ważne, nie czuję się po niej tak ciężka, jak się czułam po wyrobach innych pizzeri. Ewidentnie muszą być lepsze składniki.

7

Potwierdzam! Koleżanka mnie trochę uprzedziła, ale też chciałam zaproponować tę pizzerię. Przede wszystkim masz tam naprawdę olbrzymie rozmiary pizzy w przystępnej cenie. Dlatego to zarówno najlepsze rozwiązanie na wszelkie balangi, jak i posiadówy ze znajomymi, ewentualnie na obiad, tak jak kolega chce big_smile

8

A macie może jakiś link do tej pizzeri? Bo jakąś znalazłem, ale nie jestem pewien, czy to ta sama, o której mówicie.

9

Może tym razem zdażę pierwsza smile Znajdziesz ich pod adresem milenium-pizza.pl/. Mają lokale w kilku miejscach w Poznaniu, więc możesz sobie wybrać, skąd Ci jedzonko dowiozą smile

10

No i super, jestem kontent smile Dzięki dziewczyny za dyskusję. Zobaczymy, czy rzeczywiście sa tak dobrzy, jak piszecie wink Pozdrawiam serdecznie!