1

Temat: Czy tabletki na powiększenie penisa szkodzą?

Nigdy nie byłem przekonany do informacji które znajduje w necie  ale może wy podzielicie się swoją opinią, bo chciałbym kupic tabletki na powiekszenie penisa i nie wiem na ile one szkodza na ile sa bezpieczne. nie do konca jestem przekonany by o takie sprawy pytac moja kobiete no i kolegow. Czy tabletki na powiekszenie penisa szkodza?

2

Odp: Czy tabletki na powiększenie penisa szkodzą?

Jak zalezalo mi na wydłużeniu penisa w domowym zaciszu tzw. To wtedy skorzystałem z takiej porównywarki/rankingu. Jest Penis Pills Rank no i w nim sa opisane produkty co zawierają w sobie jak działają no i ludzie dodaja opinie wiec caly czas ranking jest aktualizowany.

3

każdego człowieka jest inny organizm i inaczej dziala i to zawsze trzeba uwzględnić jakies badania te leki suplementy przechodza wiec to nie jest pasza dla krow no ale wiadomo ze przedawkowanie może zle się skonczyc a niektórzy mysla ze jak wezma dwie dawki to dwa razy lepiej no niekoniecznie bo tak to nei dziala.

4

no szkodza jak ktos tu napisal jeśli się je bierze i lyka jak cukierki a to przeciez wiadomo wink no glupie troche pytanie

5

nie wiem gdzie co i jak czytales ale najlepiej pogadaj z lekarzem nawet swoim rodzinnym to ci powie a przeciez to żaden wstyd zapytac bo jak kupisz byle co przez neta byle tanio to możesz mieć powazne problemy ze zdrowiem wiec czytaj i pytaj bo to wazne

6

no wlasnei chce dobrego cos kupic bo chciałbym żeby mojej kobiecie i mnie było po prostu dobrze wiem ze lubi to co mam ale jednak to ja bardziej odczuwam potrzebe zmian. Może to kwestia mojej wrodzonej nieśmiałości… niewiem sam.

7

wiesz każdy z nas  na początku jest nieśmiały w tych kwestiach ale z czasem każdy z nas poznaje wlasne cialo i partnerki cialo lepiej i już jest lepiej wiec nie ma się co spinac za bardzo bo tu role gra tez psychika wink

8

tak tez mysle ale mimo wszystko mysle ze jest nieco za maly dla niej… tak czuje

9

tabletki na powiększenie członka to teraz żadna nowosc ale trzeba szukac naturalnych składników żeby nie przeciazyc organizmu