Temat: Gdzie znaleźć interesujące warsztaty Lego?

Hej. Mój kilkuletni syn od około dwóch lat bardzo chętnie układa klocki i jest już w tym naprawde dobry. Ma w domu sporo zestawów klocków pochodzących od znanych firm i teraz dowolnie łączy ze sobą elementy pochodzące z różnych opakowań. Muszę przyznac, ze czasami wymyśla naprawde niesamowite konstrukcje. Tak sobie myślę, że fajnie by było, gdyby rozwijał swoją pasję pod okiem jakiegoś wykwalifikowanego instruktora. Czy słyszeliście może o jakichś warsztatach Lego dla dzieci?

2

Odp: Gdzie znaleźć interesujące warsztaty Lego?

Profesjonalnie prowadzone i do tego niedrogie warsztaty Lego odbywają się w Poznaniu. Szczegółowe informacje na ich temat podaje strona internetowa http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/warsztaty-lego/. Mój syn chodzi na te warsztaty od niedawna i bardzo mu się podobają. Pewnie Twojemu synowi też tego rodzaju zajęcia by się spodobały. Swoją drogą ciekawe, że proste klocki dają dzieciom tak wiele możliwości i potrafią je wciągnąć na maxa. Kiedyś mój syn był bardzo ruchliwy, wszędzie biegał, rozrabiał i dużo marudził, a odkąd zainteresował się klockami, to może nawet przez godzinę bez przerwy z zainteresowaniem tworzyć coś z klocków. A od kiedy uczęszcza na warsztaty Lego, pomysłów na konstrukcje z klocków ma jeszcze więcej.

3

Mieszkam niedaleko Poznania, więc być może mnie również uda się zapisac mojego syna na te warsztaty. A kto je organizuje?

4

Organizatorem warsztatów Lego, a także zajęć z robotyki w Poznaniu, jest firma GO4Robot, którą tworzą specjaliści w zakresie robotyki i automatyki, mający doświadczenie w pracy z dziećmi. Ideą firmy jest oswajanie najmłodszych z najnowszymi technologiami poprzez zabawę.