Temat: Szukam bajeranckiego i szczelnego kubka termicznego w rozsądnej cenie.

Moja koleżanka z pracy ostatnio sprawiła sobie bardzo fajny i pojemny kubek termiczny. Z racji wykonywanej pracy i częstych wyjazdów, taki gadżet znakomicie sprawdziłby się w terenie. Znajoma kupiła go gdzieś na promocji, ale był tylko jeden rodzaj, a chciałabym, aby mój różnił się wyglądem. Właściwie, to chciałabym, aby się czymś wyróżniał. Co polecacie?

2

Odp: Szukam bajeranckiego i szczelnego kubka termicznego w rozsądnej cenie.

Czasy, w których kubki termiczne wyglądały tak samo i niewiele się od siebie różniły już minęły, choć do tej pory spora ich część jest robiona na pierwotny wzór. Ale jeśli dobrze poszukasz, znajdziesz dla siebie taki, który będzie na tyle niestandardowy, żeby cię zainteresować. Z drugiej strony sam wygląd to nie wszystko, bardzo ważna jest szczelność, dzięki której kubek zachowuje ciepło napoju. Oczywiście, im lepszy, tym dłużej utrzyma wysoką temperaturę płynu.

3

Jeśli w twojej okolicy nie ma dużego wyboru, spróbuj kupić przez internet. Ja kupiłam ostatnio mężowi bardzo fajny na stronie napieszo.pl. Jest bardzo zadowolony, bo prawie codziennie kilka godzin spędza na dworze, a herbata czy kawa w kubku zawsze jest ciepła. Taki szczelny kubek termiczny to wygodne rozwiązanie. Poza tym bardzo fajnie wygląda. Możesz sama zobaczyć tutaj http://napieszo.pl/390-kubki-termiczne-i-butelki, może któryś ci się spodoba smile

4

Rynek się rozwija. Ostatnio pojawiły się butelki termiczne, które przede wszystkim różnią się tym, że są bardziej pojemne od kubków.  Niestety, nie miałem okazji do przetestowania, więc nie wiem, czy mają one tak samo długi czas utrzymywania ciepła, czy krótszy. Chętnie bym się dowiedział.