Temat: Gdzie kupujecie kosze przyjęciowe do warzyw?

Witajcie. Prowadzę swój magazyn, do którego przyjmujemy warzywa, zanim trafią do sklepów. Zastanawiam się, czy jest jakieś rozwiązanie, które pozwoli mi skuteczniej zarządzać dostawami, przyjmowanie towarów. Słyszałem, że niezłe są kosze przyjęciowe do warzyw i chciałbym zapytać, czy ktoś z Was korzystał z takiego rozwiązania.

2

Odp: Gdzie kupujecie kosze przyjęciowe do warzyw?

Dla mnie to jedyne, słuszne rozwiązanie do magazynu z warzywami. Jaki Ty dotychczas funkcjonujesz bez tego?

3

Kolega ma rację. W takim magazynie o jakim ty mówisz kosze przyjęciowe do warzyw są koniecznością. Przede wszystkim usprawniają prace, dzięki czemu łatwiej przyjmujesz dostawy, ale też skuteczniej robisz wysyłki. Sprawdź sobie w sklepie internetowym: http://www.machinespioro.com/portfolio_ … ladunkowe/, w jaki sposób taki kosz ze skrzynio palet usprawnia cały proces.

4

Wiecie, czy mogę w tej firmie zamówić indywidualny projekt? Bo sprawdzałem wymiary tych koszów i mogą mi się nie zmieścić.

5

Tak, ze spokojem. Mi na przykład Machines Pióro też wykonywali maszynę według indywidualnego projektu. Podałem im moje wymagania, parametry sprzętu i przygotowali mi coś takiego.

6

W takim razie myślę, że rzeczywiście może mi się to przydać, bo ostatnio mamy tyle zamówień, że nie wyrabiamy się z rozładunkiem i pakowanie.

7

No z profesjonalnym sprzętem na pewno pójdzie Ci sprawniej.