Temat: Który ranking tabletek na odchudzanie jest najbardziej wiarygodny?

Hej. Poszukując dobrych tabletek na odchudzanie, trafiałam na różne rankingi tego typu środków w Internecie. A Waszym zdaniem który ranking tabletek odchudzających jest najbardziej wiarygodny?

2

Odp: Który ranking tabletek na odchudzanie jest najbardziej wiarygodny?

Ja nie tak dawno odkryłam w necie zamieszczony pod linkiem http://tabletki-odchudzanie.net.pl/ niezależny i wiarygodny ranking tabletek na odchudzanie. Po zapoznaniu się z nim zdecydowałam się sięgnąć po znajdujący się na pierwszym miejscu zestawienia preparat zapewniający utratę od 2,5 do 4 kg tygodniowo. Preparat okazał się bardzo skuteczny, bo już po miesiacu ważyłam o prawie 10 kilogramów mniej.

3

To bardzo duzo. Też bym tyle chciała, bo niestety mam sporą nadwagę. A ty dużo miałaś do zrzucenia, jeśli mogę wiedzieć?

4

Tak, na początku miałam ponad 30 kg nadwagi. Przez pierwsze dwa miesiące stosowania kuracji odchudzającej waga ładnie leciała w dół, ale teraz jest już trudniej. Zostało mi jeszcze trochę do zrzucenia, ale musze uzbroić się w cierpliwość. Musiałam zmniejszyć trochę kaloryczność posiłków i więcej uprawiać sportu.

5

A skąd wynikły te problemy? Zawsze tak jest, że na poczatku waga spada dość szybko, a potem się zatrzymuje?

6

To u kazdej osoby jest kwestią indywidualną. Ale często tak bywa, szczególnie przy duzej nadwadze, że na poczatku odchudzanie idzie szybciej, a potem wolniej. Ale z dobrym suplementem, dietą, ruchem i pozytywnym nastawieniem na pewno dasz radę smile