Temat: Potrzebuję kilku informacji na temat syropu na kaszel. Gdzie sprawdzić?

Witam. Dzisiaj lekarz przepisał mojemu dziecku syrop o nazwie sinecod. Potrzebuję sprawdzić jego skład ponieważ syn ma uczulenie na kilka składników i chciał bym wiedzieć czy nie ma tam czegoś co mu zaszkodzi.

2

Odp: Potrzebuję kilku informacji na temat syropu na kaszel. Gdzie sprawdzić?

To lekarz nie ma informacji na takie tematy? Wydaje mi się że powinien wiedzieć takie rzeczy i przepisać syrop który będzie odpowiedni dla niego. Widzę że dzisiaj nie można już nikomu ufać hmm

3

Możesz wejść na https://www.aptekagemini.pl/group/sinecod i tutaj zobaczyć informację na temat tego leku. Są tam ulotki, skład oraz zastosowanie. Rozumiem że nie kupiłeś go jeszcze żeby zobaczyć w ulotce?

4

Byliśmy u lekarza na wyjeździe a ja nie miałem przy sobie tych informacji żeby sprawdzić. Na razie nic jeszcze nie kupowałem bo chcę szybko sprawdzić w internecie czy będzie ok lub ewentualnie znaleźć jakiś zamiennik.

5

No to na tej stronie co kolega podał możesz sprawdzić na spokojnie. Sama sprawdzałam tam mleko enfamil premium jak potrzebowałam się dowiedzieć więcej na jego temat. Na stronie znajdziesz dużo przydatnych informacji.

6

Zawsze możesz iść do apteki i poprosić panią żeby dała ci opakowanie do sprawdzenia. To akurat chyba nie powinien być żaden problem wink Najwyżej zaproponuje ci zamiennik. Możesz też sprawdzić stronę producenta, tam też powinno być coś na ten temat.