Temat: Sposoby promocji

Uważam że we współczesnych czasach, promocja w necie, to nie tylko opcja, lecz również konieczność. Witryna firmowa na Facebooku powinna być skutecznie zarządzana. Ja poleciłem to renomowanej spółce KJ Studio. Zobaczcie doskonałą stronę internetową taką jak e-kjstudio.pl/powierz-swoj-fanpage-profesjonalistom Dzięki niej mogłem całkowicie wykorzystać fejsbukowy potencjał. Firma KJ Studio zebrała mnóstwo potencjalnych odbiorców mojego przedsiębiorstwa. Jestem zadowolony, gdyż strona na Facebooku jest zrobiona w sposób rzetelny. Dzięki niej mój interes wspaniale się kręci, gdyż wie o jego istnieniu mnóstwo ludzi. 

2

Odp: Sposoby promocji

Facebook to jedno z najlepszych rozwiązań promocyjnych naszych firm. Od bardzo dawna uważałem, że ten portal społecznościowy jest głupotą. Jednak dużo się zmieniło, gdy mój znajomy pokazał mi swój fanpage firmowy. Miał bardzo dużo polubień, udostępnień i wejść na stronę sieciową. Trochę jemu tego zazdrościłem. Postanowiłem stworzyć ten fanpage. Jednak sam sobie z tym nie radziłem. Musiałem odnaleźć kogoś kto pomógłby mi utworzyć Profil firmy na FB. Na szczęście dałem radę. Od miesiąca mam profil na FB i muszę powiedzieć szczerze, że to działa, bo widać, że mojej spółce zwiększyły się zyski. 

3

Odp: Sposoby promocji

Myślę że kobiety, które mają za nic promocyjną wagę Facebooka są niezbyt rozgarnięte. Analogicznie jest jeśli chodzi o facetów. Tak zwane media społecznościowe mają dużą siłę oddziaływania i można to świetnie wykorzystać organizując przy ich pomocy reklamę. Hasło : facebook reklama kojarzy mi sie z konkretną firmą, póżniej powiem Wam z jaką. Wydaje mi sie że opłaca sie powierzać tworzenie reklamy na Fejsie osobom które sie na tym znają. Fejsbukowe witryny takie jak ta e-kjstudio.pl/reklama mają aktywny charakter, a zatem ich prowadzenie wymaga ciągłego nakładu pracy.