Temat: Jestem zadowolona z pościeli

W końcu jesteśmy z Jurkiem po weselu. Najbardziej jesteśmy zadowoleni z pościeli, którą dostaliśmy w prezencie do sypialni. Jest fantastyczna! W internecie warto odszukać więcej informacji o niej. Z małżonkiem kupiliśmy dom, który aktualnie wykańczamy. Najtrudniej jest nam wyposażyć kuchnię. Mój mąż chce inne meble, natomiast mi się podoba całkiem inny odcień. Stale kłócimy się o to. Jednak na szczęście już wiele zakupów jest za nami.

2

Odp: Jestem zadowolona z pościeli

Ludzie często z okazji ślubu przekazują nowożeńcom eleganckie koplety pościeli. Ja sie zupełnie nie dziwię temu zjawisku ponieważ komplety tego rodzaju zawsze sie przydają. Jeżeli o mnie chodzi to w zasadzie najbardziej chciałbym dostać ,jak będę się żenił, coś takiego. Ekskluzywna pościel to jest określenie, które mi się kojarzy z wstępowaniem w związek sakramentalny ; ) Jak już kupię własne mieszkanie, na pewno zadbam o to, by znalazło sie w nim dużo różnych kwiatów doniczkowych. Wydaje mi sie ze nic tak fajnie nie jest w stanie zdobić mieszkania jak kwiaty. Wiadomo, że jak są kwiaty, to należy należycie się nimi zająć. Ja jestem absolwentem ogrodnictwa i znam sie na pielęgnacji roślin

3

Młodej parze na pewno warto ofiarować jakiś artykuł marki Greno. Właśnie wyszukałam ulotkę z nazwą: greno ręczniki, na niej jest dużo ciekawych i pożytecznych rzeczy. Myślę że podarunek na wesele powinien zwłaszcza podobać się nowożeńcom i trafiać w ich oczekiwania. Można kupić dużo zbytecznych przedmiotów, które wcale nie będą potrzebne.

4

Jest wiele ciekawych rzeczy przeznaczonych do sypialni, którymi możemy obdarować młodziutkie małżeństwo. Kiedy moja córeczka miała wesele doszłam do wniosku, że w tej kwestii właściwy prezent to poduszki z puchu. Wiedziałam, że Klaudia będzie zachwycona z takiego podarku. Tym bardziej, że prawie nic nie mieli do ich nowego domu. Odnalazłam świetny sklep w którym zamówiłam komplet poduszek i po czterech dniach kurier był u mnie z przesyłką. Zapakowałam je piękne i w trakcie wesela dałam prezent młodej parze. Po dwóch dniach przyjechała moja córeczka do nas i dziękowała za poduszki. To był świetny pomysł! ; )