Temat: Dbajmy o naszych pupili

Myślę, że hodowcom jakichkolwiek zwierząt najbardziej przydają się rozmaite akcesoria pomocne przy codziennej trosce o dane zwierzęta. To oczywiste że jak się ma swojego psa, trzeba kupić smycz i kaganiec, znakomicie przydają się także zabawki. Mój pies Maksiu daje mi sporo radości, uwielbiam z nim spacerować. Bez zwierzaka byłoby w domu ogromnie smutno, obowiązkowo musi być jakiś zwierzak. Moja mamusia wychowywała się na wsi, zatem ona także lubi zwierzęta. Jak była już starszym dzieckiem, doiła krowy, i dostarczała żywność kaczkom. W przyszłości z pewnością kupię sobie kanarka, ale jeszcze nie teraz. Kanarki są fajne, na pewno o wiele lepsze niż domowe żółwie.

2

Odp: Dbajmy o naszych pupili

Ja trzymam kotka, z tego powodu konieczny jest dla niego dobrej jakości żwirek. Muszę go mieć, gdyż w innym razie byłby w mieszkaniu niemiły zapach. W necie powinno się odszukać dokładniejsze dane o żwirku. Chciałabym jeszcze mieć kanarki, ale nie jestem pewna, czy to nie duża przesada. Szczególnie, że wkrótce ma urodzić się moje dzieciątko, zresztą długo wyczekiwane.

3

Odp: Dbajmy o naszych pupili

Jestem człowiekiem o wielu zainteresowaniach, ale bez przesady... Chów fauny ani przydatne przy tym hobby dodatki nie są jednymi z nich i nigdy tak nie będzie. Tym bardziej więc frazy takie jak: rohnfried polska są dla mnie niezrozumiałe. Niezwykle mi przykro, ale w tej kwestii nie będę potrzebny. Lepiej, żebyśmy porozmawiali na jakiś inny temat, a narazie stąd spadam.