Temat: Polecono mnie, mogę polecić i ja :)

Dla mnie samej internet to czarna magia, dlatego też prawie wcale go nie używam. Kiedy pragnęłam wyszukać niezbędną mi drukarnię, moja przyjaciółka wręczyła mi wizytówkę, gdzie widniał napis: drukarnia offsetowa poznań. Ona zarekomendowała mi ją z całą pewnością z czystym sercem, ponieważ sama korzystała z propozycji tej drukarni. Wierzę jej, gdyż to moja bardzo dobra kumpela. Znamy się od podstawówki. Jakiś czas temu częściej się spotykałyśmy. Potem nasze relacje się ciut osłabiły, jednak dalej się lubimy. Obecnie znów zacieśniłyśmy nasze kontakty.

2

Odp: Polecono mnie, mogę polecić i ja :)

Mojej firmie renomowaną drukarnię, poleciła inna spółka, która zaoferowała ulotkę o nazwie: druki samokopiujące poznań. Bardzo nudne kwestie tu poruszacie, a w końcu będzie wiosenna pora. Już czuje się ten klimat w powietrzu. Prawdopodobnie wezmę klika dni wolnego i wyjadę z moją kobietką za miasto, by co nieco zrelaksować się. Już mam dosyć tej pracy, non stop siedzę w jakichś papierach, natomiast wyników mojej pracy wcale nie widać.

3

Odp: Polecono mnie, mogę polecić i ja :)

Chcąc znaleźć dobrą drukarnię, starczy przeszukać sieć. Ja ostatnio miałam do drukowania estetyczne kalendarze biurkowe, więc zleciłam to pewnej cenionej drukarni. Zrobili swoje zadanie bardzo sumiennie. W mojej opinii najlepiej jest posiadać stałą drukarnię, która non stop wykonuje dla nas jakieś usługi, tak jest najlepiej.