Temat: Cukrzyca jest częścią mnie

Witajcie moi drodzy, mam niestety cukrzycę, ciekawe na co Wy sie leczycie. Uważam, że dieta w cukrzycy to istotna rzecz. Mój kuzyn także boryka się z cukrzycą i nieomal wylądował w szpitalu gdy zaczął spożywać posiłki niezgodnie z zaleceniami lekarza. Także moi drodzy dało mi to do myślenia. 

2

Odp: Cukrzyca jest częścią mnie

Ogromnie mi dokucza otyłość, jednakże muszę powiedzieć, że mnóstwo kilogramów już zredukowałam w docenianym ośrodku Arkadia Lido. Bardziej szczegółowe wiadomości są w sieci np. tu optymalni.pl/leczenie-trzustki Tam stosowałam dietę optymalną, która sprawiła ogromny spadek tkanki tłuszczowej. Mieści się tam siłownia, w której mogłam ćwiczyć. Odpowiednio przyrządzone posiłki, bardzo mi smakowały. Nauczyłam się tam sama przyrządzać posiłki w taki sposób, żeby było smacznie. Aktualnie już mogę to wykonywać sama w domu. Zauważyłam, że dieta odnosi fantastyczne efekty także na inne dolegliwości.

3

Odp: Cukrzyca jest częścią mnie

Mi od jakiegoś czasu dokucza kręgosłup. Przypuszczalnie udam się na fachowo zorganizowany turnus rehabilitacyjny. Kręgosłup dokucza mi odkąd, gdy zacząłem mnóstwo siedzieć w necie. Ciągle siedzę przed kompem. Teraz w ogóle nie podróżuję, gdyż nie mam zapału do tego, a z całą pewnością przydałoby się ciut ruchu. 

4

Odp: Cukrzyca jest częścią mnie

Od lat choruję na chorobę taką jak cukrzyca. Walczyć z chorobą przewlekłą to zupełnie nic przyjemnego. Trzeba ganiać po specjalistach, kupować leki, pilnować diety. A zdrowi nie są obarczone tego rodzaju problemami, żyją sobie swobodnie i jedzą co chcą. W zasadzie jestem w młodym wieku dlatego tak mnie smuci to, że choruję. Zazdroszczę wszelkim znanym mi osobom, które nie muszą brać leków. Wiadomo że jak ma sie już swoje lata to stan zdrowia zmienia sie diametralnie. Jednak młode lata powinny przebiegać bez poważnych dolegliwości zdrowotnych i nie mogę pogodzić się z tym, że jeśli o mnie chodzi jest inaczej. Moja mama ma problem z nadwagą i ostatnio trafiła do jej rąk kolorowa ulotka z hasłem: leczenie otyłości. Od tamtego momentu ja także na poważnie zainteresowałam się dietą tam prezentowaną. 

5

Odp: Cukrzyca jest częścią mnie

Ja zachorowałem na cukrzycę już w szkole podstawowej. Po pewnym czasie doszedłem do konkluzji, że świetne rozwiązanie to dieta optymalna. Lecz teraz nie mam chęci nawijać o schorzeniach. Taka ładna pogoda, prawdopodobnie udam się wspólnie z moją kobietą ze miasto. 

6

Odp: Cukrzyca jest częścią mnie

Na inne schorzenia chorują mężczyźni, na inne panie. Ja od wielu lat borykam się z bardzo poważną chorobą narządów rozrodczych, nie będę Wam podawać dokładnie z jaką. Moja fatalna kondycja zdrowotna wpędza mnie w rzeczywiste przygnębienie. Moja ciotka ostatnio rzuciła mi hasło: optymalni.pl i gdy zaznajomiłam się z ofertą ośrodka, od razu stwierdziłam, że powinnam zjawić się w ośrodku Arkadia Lido. Siostra mojej matki od lat zmaga się z cukrzycą i mimo że jest już w wieku emerytalnym, prowadzi niezmiernie aktywny tryb życia. Bardzo ją lubię i całkowicie jej ufam. Ona wyśmienicie zna się na leczeniu różnych chorób, pierwszorzędnie gotuje i stanowi dla mnie idealny wzór gospodyni domowej.

7

Odp: Cukrzyca jest częścią mnie

U mnie co smutne zdiagnozowano jakiś okres czasu temu cukrzycę. Normalne, że obecnie idzie sobie z nią dać radę i kompletnie normalnie żyć. Mimo wszystko trzeba trzymać się odpowiednich zaleceń. Pomimo to ja zaczęłam szukać w Sieci sugestii, które odnoszą się do sloganu: dieta w chorobach trzustki. Normalne, że w takiej sytuacji pacjent szuka każdego sposobu, wsparcia kuracji. Zobaczymy, czy to co znalazłam, coś mi pomoże, od dzisiaj testuję pewne wskazówki.