Temat: Chcemy stworzyć sieć osiedlową

Hej. Wpadliśmy z paroma osobami z mojego bloku na idęę stworzenia w bloku sieci LAN z łączem o sporej szybkości. Wiadomo, koszta znacznie wtedy spadną, a połączenie z Siecią chyba będzie należytej jakości. I sprawniej będzie się komunikować między ludźmi z bloku. Potrzebuję tylko do tego celu znaleźć jakieś sprawne routery. A Wy, jakie modele routerów podłączacie u siebie w domach? Które z nich jesteście w stanie podpowiedzieć? Albo podajcie mi marki punktów z osprzętem komputerowy takim jak modem, bym wiedział w którym miejscu poszukiwać części do mojej sieci.

2

Odp: Chcemy stworzyć sieć osiedlową

Nie potrzebuję być informatykiem ani orientować się w sieci LAN, aby posiadać w domu solidny dostęp do Internetu. Nie zakładam tak samo tego typu tematów na w Internecie. Po prostu zdobywam w sklepie internetowym fritzbox.com.pl/wzmacniacz-repeater-zasiegu-wlan-wifi sprzęt wyszukany pod frazą: repeater dualband, fachowiec mi całość podłącza i już. Nie czaję na jaki temat tu dyskutować. Uciekam stąd, cześć!

3

Każdy router ma swoje plusy i minuty. Tak słyszałem, gdyż ja za bardzo się na tym nie znam. Z tej racji ten temat mnie nie ciekawi, bo ja mam już od paru lat ten sam router i jestem z niego bardzo zadowolony. Jednak ostatnio obiło mi się o uszy, że mój przyjaciel wspominał, że zakupił sobie fritzbox.com.pl/routery-vdsl-adsl-wan internet lte router. Mówił, że to świetna sprawa. Dlaczego nie?! To fajne rozwiązanie dla kogoś kto nie był zachwycony ze swojego modemu. Dlatego ja nie pomogę Wam. Bajo!

4

Mi zaproponowano w sklepie modem na karte sim, z tego powodu takiego wyrobu używam w domu. Jestem ogromnie zadowolony z jego działania. Obecnie stale siedzę w internecie i zawieram nowe znajomości. Być może tak spotkam swoją dziewczynę. Umiem przed monitorem spędzić sporo godzin, ale czasami uprawiam też różne sporty, z tej przyczyny jestem sprawny fizycznie.