Temat: Oryginalna dekoracja willi

Nic tak oryginalnie nie udekoruje posiadłości jak listwy gipsowe na ścianę, zewnętrzna sztukateria fasadowa. Wiem o tym to z własnego przykładu. W ten sposób udekorowałam moją willę, co z pomocą tego przybyła do mnie ekipa telewizyjna i wykonała streszczony materiał o sztukaterii XIX wieku. Byłam zdumiona skąd mieli pojęcie o moich ozdobach, ale zezwoliłam im. Przyznam się, że było fajnie oglądać swój dworek w TV. Wszyscy do mnie dzwonili i gratulowali mi. ; ) Klikając tutaj poznacie jaki jest wybór sztukaterii.

2

Odp: Oryginalna dekoracja willi

Elegancka willa powinna być pełna ozdób. Ciekawy pomysł to zastosowanie sztukaterii. Sztukateria pozwala na bycie kreatywnym. Mój kumpel wykorzystał sztukaterię zatem mam porównanie.

3

Mój znajomy oznajmił mi, że jeżeli pragnę upiększyć moją willę, należy zakupić sztukaterię elewacyjną na willę. On ma w swoim domu oryginalne dekoracyjne profile fasadowe oraz ożywiające willę bonie. Z Michałem znamy się już ogromnie długo, niemal od dziecka. Jestem pewien, że zawsze mogę na nim polegać. Jego rady są dla mnie ogromnie drogocenne, z tej przyczyny, kiedy podpowiedział mi o ozdobnej sztukaterii, w lot byłem przekonany, że ją zamówię, tym bardziej, że zobaczyłem ją w jego domu i ogromnie mi się spodobała.

4

Sztukateria to świetny sposób, by ozdobić własną willę. Powinno się znaleźć dokładniejsze informacje o niej w sieci. Mnóstwo czasu minęło nim ją zamówiłam, gdyż brakowało mi kasy na nią. W tej chwili mam znacznie lepsze zajęcie, toteż mogę ją kupić.