Temat: W walce z problemami jelitowymi

Witam! Od jakiegoś czasu miałam kłopoty zdrowotne. Musiałam szybko pojechać do lekarza. Wyszło na jaw, że mam problemy jelitowe. Dlatego jestem zmuszona podjąć ostrą dietę. Zszokowało mnie to, bo nie pomyślałabym, że będę zmuszona zrezygnować z wielu rzeczy. Dodatkowo okazało się, że niektóre produkty też źle na mnie działają. Zostałam z tym wszystkim sama. Opowiedziałam o tym mojej kumpeli, która napomniała, że olej BIO kokosowy i olej z pestek winogron, a też najlepsza mąka bezglutenowa to artykuły, które powinny znaleźć się u mnie w mieszkaniu. Nie mam bladego pojęcia. Z tej przyczyny zjawiłam się tu. Chcę Was spytać czy korzystacie z artykułów ekologicznych? Jakie to były?

2

Odp: W walce z problemami jelitowymi

Kłaniam się nisko! Małżonka poczuła zew zdrowej żywności i od miesiąca nie korzysta z Lidla. To pewnie wina naszego nowonarodzonego. Tak czy inaczej, poszukuję taniego marketu z ekologiczną żywnością, aby w końcu odrobinę ją wesprzeć. PRzy okazji muszę też wyszukać jakiś ekostan, w którym kupię ekologiczne środki czystości jak też mąka kokosowa, gdyż ciągle słyszę, jaka Matka Natura ledwie dyszy. Jakieś sugestie?

3

Według mnie ekologiczna żywność jest świetna. Od pewnego czasu miałam ogromne problemy z migreną. Miałam nudności, źle spałam. W końcu po badaniach wyszło na jaw, że nie mogę spożywać składników z glutenem. Początkowo miałam kłopot ze znalezieniem takich produktów, ale moja sąsiadka, która była od jakiegoś czasu na diecie poleciła mi pewną stronę online, która była własnością firmy Ekoholik. Tam odnalazłam w promocyjnej cenie rozmaite ekologiczne produkty. Byłam szczęśliwa, bo nie musiałam nigdzie indziej szukać tych rzeczy. Polecam bardzo serdecznie ten sklep sieciowy!

4

Ja jakiś czas temu zamówiłem artykuły ekologiczne w popularnym sklepie internetowym Ekoholik. Więcej danych jest umieszczonych w necie. Wszystkie artykuły proponowane przez sklep znamionują się wysoką jakością. Mówię wam, dawno już nie widziałam tak świetnego sklepu, gdzie jest tak wielki zestaw najrozmaitszych towarów. Sklep proponuje niskie ceny, z tego powodu ogromnie lubię w nim robić zakupy ; ) Wiele pieniędzy mam przez tego rodzaju zakupy zaoszczędzone.

5

Szalenie lubię wyroby ekologiczne, a w szczególności ekologiczną pościel. Przyjemnie się pod nią śpi, z tego względu przeważnie ją wybieram dla siebie. Więcej informacji o niej jest umieszczonych w internecie.