1

Temat: Planuję remont dachu

Hej! Potrzebuję rady. Otóż chciałbym w te wakacje wymienić dach domu, ale mam kłopot, bo nie mam bladego pojęcia jaki rodzaj blachy wziąć. Od każdego słyszę co innego. Jedni mi tłumaczą, że dach z blachodachówki to najlepsza rzecz, a inni zaś mówią, że nie istnieje nic ciekawszego jak blachodachówki z posypkami. No i weź tutaj człowieku coś kup. Przecież ja chyba nigdy tak nie znajdę zawodowego producenta blachy dachowej. Dlatego postanowiłem wejść tutaj. Mam nadzieję, że mi coś podpowiecie. Powiedzcie mi, jakim rodzajem dachówki najlepiej pokryć dach?

2

Odp: Planuję remont dachu

Od pewnego czasu mówi się, że wspaniałą rzeczą na pokrycie chaty stała się blachodachówka. Dawniej byłem w stanie z tym polemizować, ale sam mam taki rodzaj dachówki i jestem usatysfakcjonowany. Pewnego wtorku spacerując chodnikiem dostałem kolorową ulotkę zatytułowaną gerardroofs.pl. Akurat chciałem wymienić dachówkę. Z pomocą tego upewniłem się jaki rodzaj dachówki mam wybrać. Kupiłem na tej stronie dachówkę i po trzech dniach pojawiła się u mnie. W ciągu dwóch tygodni miałem pokrytą chatę. Wszyscy od tamtego dnia chwalą moją dachówkę.

3

By się fantastycznie mieszkało należy położyć na dachu gonty z drewna. Ja mam cały dom z drewna, z tego powodu szukałam czegoś funkcjonalnego. Atutem tego dachu jest niewątpliwie nieduży ciężar. Co nieco kapuchy na niego wydałam, lecz było warto!

4

Witajcie! Rzecz jest następująca. Posiadamy z tatą trochę zaskórniaków i chcemy wymienić zbutwiały dach. Wpisywałam w googlach blachy dachowe i trafiłam na dość znaną firmę Gerard Cor Ludzie ją chwalą i prawdopodobnie ma rewelacyjną blachę. Zamawialiście coś w tej firmie? Czekam na wasze wpisy!

5

Każda dachówka ówcześnie jest odpowiednia. Według mnie w tej sprawie istotniejszą funkcję spełnia inna rzecz, to jest  gonty drewniane. Myślę, że bez tego nie mamy o czym gadać. Sami ogólnie mamy świadomość, jak istotne jest właściwe pokrycie dachu. Normalna rzecz, że jeśli ktoś zrobi to źle, to nam ta dachówka rozpadnie się. A szkoda na to gotówki. Z tej racji ja polecam każdemu w tym momencie innowacyjne lekkie pokrycia dachowe. Posiadam takie coś i jestem zadowolony. : D

6

Witajcie. W najblizsym czasie odbdzie się u nas modernizacja dachu chałupy i nie wiem jakie pokrycie kupic. pokrycia dachowe z blachy? małznce bardziej sie widzą zakopiańskie gonty blaszane ale to majatek kosztje. Napiszcie jakis namiar do kogos a moze podpwoiwedzcie jaki typ pokrycia wybrac bo od paru dni zamiast się czym zajac tylko szkam igly w stgu siana.

7

Makaron na rzęsy za podpowiedzi! Wreszcie mamy położoną świetną blachodachówkę : ) Teraz ostało mi się znieść tylko sprzątanie.