Temat: Finanse na Grunwaldzie

Dzień dobry wszystkim zgromadzonym, mam nadzieje że dzisiejsze gawędzenie będzie na wysokim poziomie merytorycznym bowiem tak zwykle bywało wcześniej. Zamierzamy poprawić w naszym przedsiębiorstwie nieprawidłowości rozliczeniowe. W poznańskiej dzielnicy takiej jak Grunwald zlokalizowane są biura rachunkowe o których pozytywnie mówią usługobiorcy. Powiedzcie czy to potwierdzacie. 

2

Odp: Finanse na Grunwaldzie

Niestety, spółka, w której pracuję ma spore trudności finansowe. To się zaczęło, wówczas gdy do zakładu pracy została przyjęta nowa pracownica zajmująca się księgowością. Najpierw wykonywała swoją pracę dobrze. Profesjonalne porady podatkowe online, to było jej ulubione zajęcie. Niemniej jednak potem coś się takiego stało, że zaczęła oszukiwać. Z czasem szef się zorientował, że obowiązki są wykonywane nie tak. Teraz trwają rozprawy sądowe.

3

Odp: Finanse na Grunwaldzie

Kłopoty finansowe przedsiębiorstw były są i będą. Mnie ta sprawa nie dotyczy, ponieważ nie prowadzę działalności, ale taką sytuację miała moja kuzynka, która o włos, a stałaby się bankrutem. Wszystko się odmieniło kiedy całkiem przypadkiem w banku odnalazła ulotkę zatytułowaną opinie podatkowe. Dowiedziała się tam mnóstwo interesujących wskazówek co musi zrobić. Wszystko się rozwiązało.