1 Ostatnio edytowany przez sulfaguamidyna (2014-08-28 08:53:15)

Temat: Jak często miewacie problemy z komputerem?

Hej ; ) Na imieniny od mojego męża w podarunku otrzymałam nowoczesnego laptopa, który ogromnie szybko się popsuł. Musiałam momentalnie odnaleźć serwis, w którym solidnie naprawiają kompy. Wtedy Michał podarował mi ulotkę, na której był umieszczony napis: wymieniamy klawiatury w laptopach. W ten sposób wyszukałam sprawdzony serwis. W laptopie trzeba było zrobić fachowy reballing. A czy wy ostatnimi czasy mieliście jakieś problemy z własnym sprzętem?

2

Odp: Jak często miewacie problemy z komputerem?

Ja miałam pełno najrozmaitszych przygód z moimi komputerami. Ostatnio spadł mi na ziemię z komody i mi się popsuł. Musiałam odnaleźć serwis laptopów marki Lenovo, co było niesamowicie trudnym zadaniem. Koniecznie chciałam, by moim notebookiem zajęli się uznani fachowcy. Orientuję się, że serwisów laptopów znanej marki Lenovo w Poznaniu, które są solidne jest mało, jednak wreszcie mi się udało : ) Serwis odnalazłam dzięki broszurze, na której widniał napis: naprawa laptopów Poznań. Od razu przyniosłam tam komp, który działa teraz fantastycznie.

3

Z moim komputerem mam stale jakieś przygody. Muszę znaleźć serwis kompów firmy Sony, gdyż mój mąż być może nie poradzi sobie z tym problemem. On ma także swój laptop, tylko innej marki i jakiś czas temu nasz malec zaczął w nim grzebać. I obecnie musimy poszukiwać także poznańskiego serwisu kompów firmy Asus. Lecz skąd my znajdziemy forsę na to? Jak dotąd odszukałam dział na stronie online pt.: serwis laptopów toshiba, być może w nim będą jakieś podpowiedzi.

4

Miałem najrozmaitsze przygody z moim notebookiem, jednak najgorsza przygoda była wtenczas, kiedy przez mój błąd wylałem na niego kawę. Jednak ekspresowo naprawiłem zalany komp. Nieco się w tym orientuję, z tej przyczyny poradziłem sobie sam. Lecz ku mojemu zdumieniu ostatnimi czas mój komputer znów się popsuł. Okazało się, że pożądana będzie naprawa matrycy w kompie, z tego powodu zaniosłem go do serwisu, jaki znalazłem wpisując w Google hasło: serwis laptopów Asus.

5

Mnie non stop spotykają jakieś przykre niespodzianki z moim laptopem. W tej chwili jest znowu w serwisie, gdyż ma popsutą pamięć. Możliwe że kupię sobie wkrótce nowy sprzęt, ponieważ ten dalej nie pociągnie : ( Lecz najpierw poproszę o radę mojego faceta, ponieważ on fantastycznie się zna na laptopach.