Temat: Porady sprawdzonego architekta

Gdy pragnę coś zmienić w domu, zazwyczaj korzystam z poradnictwa sprawdzonego architekta. Ja tak w ostatnim czasie zaaranżowałem sobie łazienkę. Aktualnie mam w niej nowoczesny prysznic. Znakomitego specjalistę znalazłem w dziale internetowym o nazwie: projekty łazienek Poznań. Tam było zamieszczonych dużo najróżniejszych danych z dziedziny architektury. Aktualnie wszystkie przyjaciółki mojej dziewuchy nam zazdroszczą tej łazienki. Bez przerwy kiedy nas odwiedzają gadają, że one także przypuszczalnie strzelą sobie taką łazienkę. Tylko na początku muszą zarobić co nieco kapusty.

2

Odp: Porady sprawdzonego architekta

Dla mnie jakiś czas temu architekt zaplanował jadalnię. Obecnie prezentuje się ona wspaniale. Bez usługi specjalisty z pewnością nie dałabym rady. Na ogół spędzam w jadalni wiele czasu, zatem szalenie chciałam, żeby ona wyglądała ładnie. Architekt w taki sposób zaplanował jadalnię, że jest ona aktualnie bardzo funkcjonalna. Tego fachowca odszukałam dzięki broszurze, na której był umieszczony napis: architektura wnętrz Poznań. Ulotkę ofiarowała mi moja koleżanka, która ma kapitalnie wyposażone mieszkanie. Gdy je zobaczyłam błyskawicznie spytałam jej się o namiar tego architekta. Poniżej podaję link: arta-design.pl/oferta/architektura/

3

Odp: Porady sprawdzonego architekta

Pokoje w moim mieszkaniu zostały jakiś czas temu zaaranżowane przez sprawdzonego architekta. Powinnam powiedzieć, że zrobił to bardzo elegancko. W głównej mierze mi się podoba pokój moich trzpiotów. One obecnie są nim zachwycone. Moim trzpiotom jest naprawdę ciężko dogodzić, zatem niesamowicie się cieszę z tego wykonania. Tego profesjonalistę odnalazłam przypadkowo, kiedy serfowałam w Internecie. Wtedy ujrzałam baner, na którym był opublikowany napis: projektowanie wnętrza Poznań, i w taki sposób zdobyłam telefon znakomitego architekta.