1

Temat: Cel: La Salette!

Czas urlopowy nadaje się wyśmienicie do zwiedzania wyjątkowych miejsc, którymi na pewno są zlokalizowane w Europie sanktuaria. Już dziś gorąco zachęcam do przeszukiwania dostępnych w sieci lub w katalogach biur podróży ofert typu niezapomniana pielgrzymka do La Salette. Uważam na taki wyjazd można wybrać się samodzielnie, z rodziną bądź też z dużą grupą kolegów. A gdy wcześniej zarezerwujemy bilet na wybraną pielgrzymkę, możemy czekać na korzystne rabaty!

2

Odp: Cel: La Salette!

Ciężko stwierdzić czy takie podróże powiązane z pielgrzymką są właściwe. Nie wiem, gdyż ja swoich nie zapisywałama. Ale jak sobie przypominam, kiedy mój brat poszukiwał wycieczki dla swojego dziecka to napisał w Bing wycieczki samolotowe albo coś innego i problem miał za sobą. Dlatego nie rozumiem tej dyskusji. Na ten moment w Internecie odnajdziemy wszystko. Nie rozumiem Was. Uciekam stąd. Ciao!

3

Każdy, kto pragnie pojechać na wspaniałą pielgrzymkę, musi skorzystać z propozycji jakiegoś popularnego biura. W tym momencie jest mnóstwo bardzo atrakcyjnych propozycji. W ostatnim czasie odszukałam ulotkę, na której był napis: pielgrzymka do lourdes, i przypuszczalnie pojadę do tego miejsca.

4

Na pewno znakomitym sposobem na wakacje jest wyjazd grupowy. Ja ostatnimi czasy odszukałam niesamowicie ciekawą ofertę w dziale www pt.: wyjazdy grupowe, i wówczas zdecydowałam, że pojadę na taki wyjazd grupowy. Obóz był zaplanowany przez uznane biuro Mediterraneum. Biuro proponuje szalenie duży wybór pielgrzymek. Propozycja jaką mi przedstawiono, wspaniale spełniła moje oczekiwania. Biuro jest obecne na rynku już szalenie długo, z tego powodu posiada spore doświadczenie.

5

Niebawem udam się na jakąś atrakcyjną pielgrzymkę. Przypuszczalnie wezmę ze sobą mojego narzeczonego. On wciąż pracuję, dlatego relaks mu się przyda. Fantastyczne oferty odszukałam w dziale internetowym pt.: pielgrzymka do Santiago de Compostela.

6

Kiedyś sądziłem, że wyjazdy pielgrzymkowe to pomysł nie dla mnie. Ja chciałem spędzać wypoczynek na wylegiwaniu się nad rzeką oraz całkowitym lenistwie. Lecz od chwili jak na prośbę taty udałem się do jednego z sanktuariów na południu Europy to mam inne zdanie. Obecnie z przyjemnością oglądam propozycje wycieczka do Włoch objazdowa, i rozplanowuje następne wakacje, w trakcie których zrelaksuje się, jak również odwiedzę cudowne miejsca. Serdecznie polecam Wam tego rodzaju wakacje!