Temat: Poczta z kwiatami

Bukiety wysyła się do różnych ludzi, ale najczęściej do najbliższych. Ja już od jakiegoś czasu żyję za granicą. Niestety przez jakiś czas nie mogę przylecieć do Polski, a mojemu bratu urodziła się córka. Zależy mi na tym, aby Kamil czuł, że raduję się jego szczęściem. Dlatego doszedłem do wniosku, że tutaj fajnym pomysłem byłoby wysłanie jakiś kwiatów oraz upominku. Dlatego zacząłem szukać w necie i pod hasłami: kwiaty do Polski odszukałem mnóstwo interesujących ofert. Zakupiłem bukiet kwiatowy i w ciągu pięciu dni doszedł on do jego domu. Wiem o tym, ponieważ telefonowali do mnie dziękując mi. Fajna sprawa te przesyłki kwiatów.

2

Odp: Poczta z kwiatami

Sporo wiązanek kupuje się na różne uroczystości. Przypominam sobie, że kiedy byłem dzieckiem i chodziłem do szkoły podstawowej, kiedy był koniec roku, w kwiaciarniach było kupa wiary, a kolejki to wychodziły aż za drzwi. Dobrze, że obecnie są takie czasy, w których można zakupić kwiaty przez net. Ja zazwyczaj korzystam z propozycji znanej kwiaciarni wyślijkwiaty24.pl, która ma Bardzo bogaty wybór. Na witrynie internetowej wyślijkwiaty24.pl jest więcej wiadomości. Ich wiązanki są naprawdę pięknie przybrane.

3

Normalne, że można dać każdemu kwiaty, ukochanej, babci itp. Ja wiele razy tak robiłam. Nie raz dawałam moim przyjaciołom kosze upominkowe. Jakiś czas temu ktoś mi proponował całodobową wysyłkę kwiatów. Fajny pomysł. Kto wiem, może pewnego dnia skorzystam. Na obecną chwilę tego nie potrzebuję. Dlatego nic tu po mnie. To nie dla mnie. Musicie radzić sobie sami, bo ja nie mam na to czasu. Wychodzę stąd. Powodzenia. Bye!

4 Ostatnio edytowany przez Meslamtaea (2014-01-29 10:55:24)

Według mnie ciężko jest powiedzieć dla kogo zamawia się kwiaty. Myślę, że to zależy od danej okazji. Jedni dają kwiatkami z okazji Walentynek, a inni robią to bez okazji pragnąc pokazać, że dana osoba dla nich istotny. Ja kilka dni temu odnalazłam pewną stronę sieciową wyslijkwiaty24.pl/kwiaty-na-telefon z bukietami, ale jeszcze na nią nie zaglądałam. Ale muszę to zrobić jak najszybciej, ponieważ chcę wysłać bukiet margaretek mojej koleżance z okazji zostania mamą. A niestety nie mam możliwości być w tym dniu przy niej. Z tej przyczyny chcę zrekompensować się tym bukietem.