Temat: Seksualny problem

W mojej opinii bezpieczne powiększanie penisa to wspaniałe rozwiązanie. Mój ukochany to zrobił, gdyż nie potrafił zaspokoić mnie podczas seksu. Teraz jest zupełnie inaczej. Z Maćkiem poznaliśmy się jeszcze na studiach. Najpierw długi okres przyjaźniliśmy się ze sobą. Mamy wspólne zainteresowania, obydwoje lubimy konie. Czasem razem chodziliśmy, żeby pojeździć. Pomału rodziła się między nami więź. Spotykaliśmy się coraz częściej i tak zauroczyliśmy się w sobie. Obecnie mamy w planach wspólną przyszłość : )

2

Odp: Seksualny problem

W dzisiejszych czasach już nic mnie nie zdziwi. Często słyszałem o naturalnym powiększaniu penisów. Sa jestem zaszokowany. Nigdy się nie zastanawiałem nad tym, czy chciałbym, aby mój penis był większy. Mam dziewczynę od roku i regularnie kochamy się. Ona nigdy nie powiedziała mi tego, że coś jest nie tak. Z resztą w moim otoczeniu żaden mężczyzna nie powiększał sobie penisa. Być może zastanawiali się nad tym, chyba, że ktoś to zrobił i nic nie mówi. Chociaż to wątpliwe. Mam wrażenie, że moi koledzy również nie wiedzą na 100% o co chodzi w tym powiększaniu.

3

Odp: Seksualny problem

Dużo w ostatnim czasie rozmyślam o powiększeniu członka, odrobinę o tym słyszałem, dlatego prawdopodobnie się zdecyduję. Mam obecnie tak dużo rozmaitych trudności szczególnie w robocie. Szef czepia się wszystkiego, ciągle marudzi. Chyba zmienię miejsce pracy jak się wkurzę!