Temat: Jakie spodnie dać partnerowi?

Cześć! Tradycyjnie co roku mam ten sam problem – jaki prezent wybrać mojemu partnerowi pod choinkę. Lubi dobre ciuchy, więc wpisałam w sieć słowa: odzież męska sklep, aby coś poszukać. I wyskoczyła mi taka firma: markowe bluzy męskie. Ktoś ją zna? Może zaproponujecie jeszcze inne interesujące pomysły? Będę wdzięczna!

2

Odp: Jakie spodnie dać partnerowi?

Dzisiaj, gdy widzi się te różne ubiory, jak chociażby spodnie chino męskie, wtedy nie sposób nie dostać bólu głowy. A nie tak dawno, było to nie do pomyślenia. Góra, była możliwość otrzymać teksasy z ciucholandu. E tam, życie to nie bajka.

3

Mówi się, iż mężczyźni nie przywiązują wagi do sprawy, jak się prezentują. Jednak nie jest to normą, bowiem ja choćby, jako dojrzały koleś, ubóstwiam atrakcyjnie wyglądać więc dlatego także uwielbiam otrzymywać lub sprawiać sobie ciuchy. Ostatnimi czasy polubiłem stronę piechocki.com.pl/produkty/kategorie/paski.html takiej firmy Piechocki, proponującej chociażby thomas waxx a przy tym sporo innych, wysokojakościowych części odzieży.

4

Hihihi, nic się nie liczy, coś, co jest istotne, to modne spodnie męskie. W końcu dorosły samiec musi mieć fajne spodnie. Jeżeli upominek, to jedynie spodnie. Zwyczajnie.

5

Ja w momencie gdy online nadzieję się na napis „męskie koszulki polo”, to od razu klikam w to. Holender lubię przeglądać sobie koszulki dla facetów. Hihihi, taka sobie sprawa.

6

Po tej rozmowie wiem czego pragną faceci:) Z pewnością to cenne wskazówki. Jestem wam wdzięczna za każdą informację i nie mam wątpliwości, że koszulki polo męskie to rewelacyjny pomysł na upominek dla mojego faceta smile Znikam na zakupy! Bywajcie!