Temat: Klima czy ogrzewanie?

Hej ; > Ostatnio ujrzałam w sieci dział online o nazwie: gruntowy powietrzny wymiennik ciepła katowice, który spowodował, że mnóstwo zaczęłam dumać, czy kupić sobie sprawdzony wymiennik. Koleżanka sprezentowała mi poza tym ulotkę, na której znajdował się napis: wydajny odzysk ciepła Zabrze – ETG-System. Aktualnie zastanawiam się w co lepiej inwestować forsę, w klimatyzację czy też w ogrzewanie, co myślicie?

2

Odp: Klima czy ogrzewanie?

Pewnego razu znalazłem w necie banner, na którym był napis: płytowy gruntowy powietrzny wymiennik ciepła śląsk – ETG-System. Potem wpisałem w Google słowo kluczowe: rekuperacyjny odzysk ciepła Tychy – ETG-System. Powinienem napisać, że wiadomości jakie wyszukałem bardzo mnie zaciekawiły.

3

Gdy szukacie najróżniejszych pomysłów dot. centralnego ogrzewania sugeruję zakręcić się wokół usług firmy ETG-System. Znalazłem ich bazując na reklamówce, którą dostarczył mi pracownik pewnego pochmurnego wtorku. Były tam wspomniane nowoczesne systemy, np. rurowy glikolowy gruntowny wymiennik ciepła Zabrze – ETG-System oraz efektywny odzysk ciepła z wentylacji Zabrze – ETG-System. Zadzwoniliśmy do gości i zgadaliśmy się na krótkie posiedzonko. W paru żołnierskich zdaniach omówili swoje pomysły – wybraliśmy ten uśredniony kosztowo. Do dzisiejszego dnia wszystko działa jak trzeba smile

4

Chyba należy inwestować kasę w klimatyzację, jak również w ogrzewanie. Ostatnio zobaczyłem na etg-system.pl/przepracowany-olej/ dział internetowy pt.: polecany gruntowy powietrzny wymiennik ciepła Katowice – ETG-System. Potem moja narzeczona dała mi broszurę, na której widniał napis: wydajny odzysk ciepła śląsk – ETG-System. Monika mi oświadczyła, że na pewno na to wydamy kapustę.