Temat: Co zamontować w nowym domu?

Siemka kochani! Pomalutku dobiega końca stawianie naszego ukochanego domu i w związku z tym mam trochę kłopot. Nie mam pojęcia mianowicie, co generalnie naprawdę warto zamontować w takim świeżym domu. Mam na myśli funkcjonalne akcesoria (bo prościej się zakłada przeróżne urządzenia, jak dom do zaaranżowania aniżeli później). Tak myślę, żeby zainstalować precyzyjne czujniki ruchu bezprzewodowe. Co uważacie?

2

Odp: Co zamontować w nowym domu?

Też macie kłopoty ludzie. Ja tam montowałam do wybudowanego domu zwyczajnie to, co uważałam, że może być mi potrzebne. Zamówiłam w internecie na przykład świetne liczniki energii elektrycznej i porządny domofon no i naturalnie koniecznie czujki, co by mi żaden włamywacz nie chciał się włamywać. Każdy generalnie zamawia, co mu trzeba, mam rację?

3

Phi, wielki problem z tym, co można zainstalować w swoim nowo zbudowanym domu. Dla szpanu można sobie zainstalować przykładowo funkcjonalne wideodomofony, a co tam. Generalnie po co macie internet? Istnieją sklepy, można to przeglądać i zwyczajnie kupić coś, co może być użyteczne w danej sytuacji.

4

Zakupiłem niedawno dobre czujniki ruchu na mimochodem znalezionej witrynie. Jestem ogromnie zadowolony. Należy jednakże pamiętać, iż choćby i markowy alarm bywa nieraz niewystarczający, jeśli np. ktoś nam dom podpali. Rządźmy się zdrowym rozsądkiem oraz liczmy na przychylne oko sąsiadów.

5

Jeśli chodzi o przydatne urządzenia do domów, które opłaca się zamontować zaraz po zrobieniu domu, to osobiście mogę Ci polecić firmę ITC, gdzie zresztą sama dawniej robiłam spore zakupy. Na swojej stronie w sieci mają naprawdę duży wybór tego typu akcesoriów i to w dobrych cenach. Ja brałam tam domofon oraz przydatne dodatki do systemów alarmowych. Na Twoim miejscu kupiłabym dodatkowo czytelne liczniki energii elektrycznej elektroniczne - według mnie są zdecydowanie lepsze niż te analogowe, którym jakoś zawsze nie ufałam. Co więcej są po prostu czytelne.

6

W swoim domu zainstalowałam jedynie wysokiej jakości liczniki energii. Może pomyślę też o systemie alarmowym? Z lekka to jednakże nienormalne, iż obecnie nie da się egzystować bez alarmów. Na Islandii domy nie są pozamykane i nikomu wcale do łba nie przyjdzie, że ktoś może go ograbić.

7

Spoko, że trafiłem na właśnie to miejsce, bowiem dużo mi to wyklarowało sytuację. Teraz mam świadomość, iż pewnie zamówię dla siebie watomierze i naturalnie pomyślę nad elektronicznymi porządnymi licznikami mierzącymi używanie prądu. Naprawdę dziękuję wszystkim za sugestie i naturalnie pozdrawiam! smile