Temat: Dokumenty do tłumaczenia

Hej! Muszę pilnie przetłumaczyć kilka stron dokumentów na angielski i napotkałam problem. Nie posługuję się płynnie angielskim i nie mam pojęcia, jakie biuro proponuje szybkie tłumaczenia na język angielski w rozsądnej cenie. Macie jakieś wskazówki? Korzystaliście z oferty tego rodzaju firm?

2

Odp: Dokumenty do tłumaczenia

Czy naprawdę takie problemy trzeba rozwiązywać na forum? Profesjonalny tłumacz języka angielskiego na tlumaczenia-gk.pl nie jest gatunkiem zagrożonym. Wystarczy jedynie odrobinę poszperać, a niewątpliwie prędko odnajdziemy kilka przedsiębiorstw, które spełniać będą nasze oczekiwania. Zobacz, jak dużo biur tłumaczeń działa w Twojej okolicy, przejrzyj cenniki i podejmij decyzję.

3

Jeżeli ktoś nieźle zna angielski, to powinien sam wziąć się za przetłumaczenie tekstów z angielskiego na polski czy też odwrotnie. Nie wszystkim jest niezbędny fachowy tłumacz języka angielskiego, czasem będzie potrzebny jedynie dobry słowniczek i trochę wolnego czasu oraz chęci. Można także zwrócić się o pomoc do zaprzyjaźnionego translatora angielskiego albo studenta anglistyki.

4

Wystarczy wprowadzić w wyszukiwarkę hasło rzetelne tłumaczenia dokumentów na angielski, a wtedy ukaże się tyle pozycji, iż na pewno będziesz mieć pojęcie, komu powierzyć dane tlumaczenie. Jeśli masz czas, sprawdź oraz porównaj ze sobą oferty kilku tłumaczy oraz poszukaj w Internecie opinii na temat ich działalności.

5

Systematycznie tłumaczę dokumenty, dlatego mogę zarekomendować firmę, z usług jakiej korzystam – Tłumaczenia Grzegorz Kołodziej. Podmiot wspomniany jest w mej ocenie najbardziej bezkonkurencyjny w grupie tłumacz języka angielskiego, więc wierzę, że będziecie usatysfakcjonowani. Polecam zajrzeć na witrynę www powyższego podmiotu. Tutaj odszukać można najważniejsze detale przygotowanej propozycji oraz dane do kontaktu.

6

Dzięki za wsparcie. Sprawdziłam firmy z grupy polski angielski tłumaczenia internetowe i postawiłam na biuro tłumaczeń, jakie przygotowało bardzo konkurencyjną ofertę. Wybór okazał się naprawdę trafiony, więc jestem ogromnie zadowolona. Baj!