Temat: Szukam miodu

Witam! Jestem ogromnym smakoszem miodów. Z reguły wybieram miód akacjowy, lecz poszukuję nowych smaków i waham się, jaki miód byłby dla mnie odpowiedni. Smakowałem już kilka, ale nadal poszukuję czegoś nowego. Macie może jakieś sugestie? Jakie miody najbardziej Wam odpowiadają?

2

Odp: Szukam miodu

Miód w mym domu jest jednym z najbardziej popularnych produktów, ponieważ sięga po niego cała rodzina. Zwykle spożywamy miód spadziowy w sklepie Gospodarstwa Pszczelarskiego Mrówka, które posiada swą stronę sieciową. Wybór produktów w sklepie www podmiotu jest rzeczywiście znaczny, toteż wierzę, że wszyscy znajdą tu coś właściwego dla siebie. Smakoszom miodów sugeruję do sprawdzenia też pyłki kwiatowe, które nie mogą się pochwalić póki co zbyt dużym zainteresowaniem, ale są niewątpliwie warte przetestowania.

3

Jak macie pojęcie, w którym miejscu można zakupić najwartościowszy miód lipowy, to wpiszcie sobie w wyszukiwarkę hasło: miód sklep internetowy i wyskoczy bardzo dużo sklepów. Muszę przyznać, że rzeczywiście ma sporo atutów. Dodaję go zazwyczaj do herbaty – unikam cukru. A ponadto lubię jego smak.

4

Po co zadawać tak banalne pytanie forumowiczom? Jeżeli zamierzasz się zorientować, który miód będzie dla Ciebie najwłaściwszy - prawdziwy miód gryczany albo inny, dokonaj jego degustacji. Każdy ma odmienny gust, dlatego informacje od forumowiczów nie okażą się dla Ciebie przesadnie pomocne. Zajrzyj na witryny dobrych sklepów i tam zaznajom się z gatunkami miodów.

5

Ja uwielbiam płynny miód pszczeli, ale każdy posiada odmienny gust, zatem nie rozumiem, w jakim celu takie pytanie zamieszczasz na forum. Wątek zgłaszam do usunięcia, gdyż nie wnosi wartości dodanej. Odpowiedzi na swe zapytania odszukasz na specjalistycznych witrynach o żywieniu albo miodach, dlatego nie zawracaj forumowiczom gitary.

6

Ja niestety mam uczulenie na miód spadziowy sad Niewiele jest takich przypadków jak ja, lecz – bywają wyjątki. Dopada to najczęściej osoby chorujące przez pyłki roślin kwiatów. Mam od razu problemy ze skórą, wymioty, a czasami również zapchany nos. Ale dobrze było dowiedzieć się tylu cennych info o miodzie i jego zaletach. Podam w świat! smile

7

Thx za posty oraz rekomendacje. Znalazłem już dobry internetowy sklep z kategorii miód z pasieki i zamówiłem parę różnych miodów do sprawdzenia. Mam pewność, że znajdę wśród nich taki, który niezaprzeczalnie mnie miło zaskoczy. Bye.